Fešák Félix z Narcosu: Mexico dnes vypadá tak, že ani nevíme, k čemu ho přirovnat

Možná ošklivější ségra Baby Jagy z Mrazíka?

Escobar je Escobar, mexická série Narcos se ale Netflixu také povedla. Hlavní postavou je tu Miguel Ángel Félix Gallardo, hubeňour a elegán, který nejdřív dělal měšťáka, pak začal dělat do hulení a nakonec se právě s Pablem Escobarem spřáhl a vozil mu přes Mexiko koks.

Félixovi se říkalo Padrino, tedy Kmotr, měl vlasy fešně ulízané dozadu a holek víc, než nás kdy za celý smutný život pozdraví. Prostě frajer.

(Vlevo realita, vpravo seriál.)

(Vlevo realita, vpravo seriál.)

Teď přijde spoiler k další řadě, co se bude vysílat někdy na jaře příštího roku. Félix šel bručet, jak už to tak u narkobaronů bývá, když je někdo zrovna nepicne s vyvaleným pupkem na střeše. Budeme aspoň natolik fér, že neprozradíme rok.

No a jakmile šel do tepláků, tak nějak už na něm přestalo být co obdivovat. Připravili jsme si pro vás takové malé před a po, co fakt stojí za to.

Dnes je Félixovi 73 let, pořád ještě bručí a už rozhodně nemá takovou class jako předtím. Vypadá jako něco, co tak úplně neumíme pojmenovat, i když jsme se to snažili nějakou chvíli vymyslet. Hlavně nemá jedno oko, kdo ví, asi na někoho ve vězení moc blbě čuměl.

(Takhle vypadá Félix teď.)

(Takhle vypadá Félix teď.)

Plyne z toho minimálně jednou ponaučení. Jak už jednou jeden moudrý muž pravil: Drogy jsou špatné áno.  

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7801
1582