Dlouho jsme tu neměli módní trendy: Tohle je jaro/léto 2020. Muži v šatech nebo hadry pro děti

Zjistili jsme, že jsme se doposud málo věnovali módě, protože se tam evidentně dějí zajímavé věci, zatímco my pořád hledáme ve fotobance jen něčí kozi.

Vážně si myslíme, že bychom se tomu měli více věnovat, protože pak evidentně vznikají přesně ty věci, jako že si někdo myslí, že když má 160 kilo, že to je strašně v pohodě a cool.

Nebo že si lidi začínají říkat „oni“.

Nebo že je prostě fajn, když návrháři na přehlídkách navlečou kluky do dámských šatů, jako že „móda je hravá“, „je to zajímavé“ či „tohle je haute couture, vysoká krejčovina, takže je to inspirace!“.

Nope.

My vám řekneme, jak to je, i když by nám to mohlo být vlastně jedno.

Protože muži mají plochou hruď, a tím pádem jim šaty, saka a košile lépe sednou, protože na ženy se musí počítat s velikostí prsou.

Proto návrháři začali cpát do šatů chlapy, jelikož na modelce s kozi a boky by nevynikl ten tvar. Jenže pak jdou tyhle šaty a obecně dámské oděvy v úpravě pro široký trh do řetězcového prodeje a ženské se v obchodě diví, jak to že jim je to přes prsa malé a jak je možné, že to nedostanou větší než ve velikosti 34 (to je XS, tedy extra small).

Není to tedy žádný inspirativní a kreativní trend, je to normální podvod, protože na molo nesmějí podvyživené dívky a jedině podvyživené dívky bez křivek se postavou podobají rachitickým klukům. Návrháři by na ně museli spotřebovat více látky a taky by si bohaté paničky pak nemyslely, že když si koupí ty stejné šaty, že budou taky vypadat tak skvěle hubeně a nikde se jim to nebude krabatit.

Ale aby toho nebylo málo, tak v dnešním světě je moderní „odezdikezdismus“, takže buď máme na přehlídkách kluky ve večerních šatech, nebo dvousetkilové modelky v prádle, které jsou mimo jiné výstavkou chorob spojených se silnou obezitou.

Z toho musí každý obvoďák skákat nadšením.

Přehlídka Chromat jaro/léto 2020

.

.

Přehlídka Chromat jaro/léto 2020

.

.

Vivienne Westwood jaro/léto 2020

.

.

Vivienne Westwood jaro/léto 2020

.

.

Balenciaga jede pro jaro/léto 2020 styl, který jsme nosili, když nám bylo třináct a byli jsme největší gangstaz v panelákovým Jižák hoodu a holky se nám posmívaly a pak na nás máma v osm večer z balkónu zavolala, že máme jít domů na večeři a babička se nás věčně ptala, proč chodíme oblíkaní jako hajdaláci.

.

.

.

.

(Tady si nejsme jisti)

.

.

Další Balenciaga

.

.

.

.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7128
2890