Milionář Miloš Kant a jeho dvacet tanečnic: Jak zvládám tolik žen? Jsme tým. Zakřičíme si a jde se tancovat!

Který chlap by pod sebou nechtěl mít dvacet holek? Miloš Kant má. Obrazně řečeno. V luzernském klubu Princesse, největší diskotéce Švýcarska, mu každý pátek a sobotu tancují kočky u tyčí, na zavěšené posteli, ve velké sklenici šampaňského či zavěšené u stropu. Anebo i na židli, kde si mohou návštěvníci vychutnat tzv. lap dance.

Miloš Kant a jeho tým

Podnikatel, který se proslavil žádostí o ruku portugalské televizní hvězdičky Margaridy Aranha na červeném koberci v Cannes, si pečlivě hlídá hranici mezi sexy provokací a tím, co je zákony povoleno. Holky jsou v tangách, high heels a mají přelepené bradavky, profesionálně nipple pads. Dokážou to ale rozjet tak, že klub, kam pravidelně chodí a dalece přes tisíc návštěvníků, neskutečně žije.

My to otestovali na vlastní kůži!

S Milošem jsme hodili řeč o tom, jak to u něj v Princesse se sexy tanečnicemi chodí. A čím to je, že jeho shows slaví takový úspěch už několik let a návštěvníci mohou pravidelně vídat ty samé kočky, protože od něj rozhodně neutíkají. Naopak.

Miloš Kant a jeho tým

„Za mě je to tak, že my si tady našich holek vážíme a jsou pro nás VIP. Dělají nám reklamu, ženou ten klub dopředu. Jsou neuvěřitelně pilné a ty show dělají tak, že tím žijí,“ vysvětluje Kant.

„Celkově máme asi dvacet holek a ještě nám tu tancuje jeden chlap. Tři tanečnice v pátek, osm v sobotu. Holky mi říkají, že i když musí cestovat tři hodiny sem a tři hodiny zpátky, tak to berou jako párty a jedou se sem bavit, ne pracovat. Cítí se tu velmi dobře a je to poznat i na tom, jak tancují. Můžeš mít tanečnice, které trochu poskakují, koutky mají po stranách dolů a čekají, až jim skončí šichta, aby mohly odejít. Anebo tam máš partu, která z toho udělá takový cirkus, že rozhýbe tisíc lidí. Vrátí ti, že se k nim chováš dobře,“ vysvětluje.

Kámen úrazu v jiných diskotékách podle něj je právě to, že si tam holek neváží. Jeho tanečnice dojíždějí z Milána, kde jim dají tak akorát sklenici vody a nazdar.

„K nám přijedou a mají tady stůl se dvěma flaškami šampaňského, chipsy, oříšky, čokolády, bonbóny. Když pak jedou domu, dostane každá litr a půl vody a pět švýcarských čokolád na cestu. Jsou unavené, protože tancují třikrát pětačtyřicet minut a pak jdou ještě na čtyřicet minut na bar rozdávat shoty hostům, ale jsou šťastné. Všechny je miluju a jsem jim vděčný za tu těžkou práci. Když tu byly na Silvestra, tak jsem je pozval k sobě domů. Udělal jsem jim krůtu a vypadaly spokojeně. Každá ještě dostala balíček kosmetiky za asi 600 franků. A ještě jsem je vzal na Pilatus, nejvyšší horu nad Luzernem,“ popisuje Miloš Kant.

Miloš Kant a jeho tým

Mnozí by si mohli myslet, že u něj tancují profesionální striptérky či dokonce prostitutky. To ale není pravda.

„V drtivé většině jsou to studentky, dívka jménem Andrea studuje literaturu a humanitní vědy, další práva a dívka jménem Tetiana, co je organizovala, dělá asistentku manažerovi, kterému patří několik hotelů v Miláně, a jeho ženě. Teď je organizuje studentka Alessia. Další dělají ve špitálech, Vanessa a Flaminia jsou učitelky tance. Potřebují si ale přivydělat. Život v Miláně je drahý, vydělají si tam třeba 1500 euro za měsíc, ale úplně stejně tam na měsíc stojí třípokojový byt. Holky žijí třeba tři v jednom bytě. Pracují tam a na víkend přijedou k nám. Nejsou to vůbec žádné profesionálky, ale prostě rády provokují,“ říká spokojeně Miloš.

Miloš Kant a jeho tým

A dodává, že holky stačí prostě jenom trochu vyhecovat.

„Děláme to jako na fotbale. V zákulisí si pořídíme pár fotek, uděláme kruh, všichni dáme ruku doprostřed a zařveme si. Třeba jednou jsem z legrace zařval: Let´s fuck the people! Celá parta jsme pak seběhli dolů nahecovaní jako na fotbalový zápas. Pustily se do toho a udělaly neskutečnou show,“ popisuje.

Miloš Kant a jeho tým

Jak jsme již zmínili, když jsou návštěvníci hodní, mohou si užít i lap dance. Tedy sexy taneček na klíně. Choreografii Kant okoukal od jednoho z nejslavnějších režisérů.

„Odkoukal jsem to z Tarantinova filmu Auto zabiják. Kurt Russell si tam vybere holku a ta mu tancuje na klíně. Přesně si vybavuji, jak jsem tu scénu viděl. Říkám si: Tohle budu dělat já v klubu! Za normálních okolností si při lap dance dívka udržuje půl metru odstup od chlapa. Když se ale ta žena cítí dobře a má z toho srandu, tak si i z těch mužských může udělat trochu pr*el. Oni se na té židli nesmí hýbat, takže si třeba nějaká sedna na klín. Vždy ale rozhoduje ona. Ona tomu vládne,“ vysvětluje byznysmen, který do Švýcarska utekl za komunistů.

Miloš Kant a jeho tým

A naprosto souhlasíme s tím, že třeba tady v Česku by si z něj měli brát příklad.

„Byl jsem na Václaváku v jedné diskotéce. Vidíš tam čtyři holky, co na sobě mají nějaké body, co nosily babičky na spartakiádách. Jak to tam dole rozepneš a švihne tě to do ksichtu. Pěkný holky, ale vůbec nepochopím, že je nedokážou pořádně obléct a nevypumpují tam z nich trochu nějakou erotiku. Vypadají, jak kdyby tam cvičily aerobik. Ztrácí to ženskost,“ uzavírá Miloš Kant, kterého můžete sledovat i na Instagramu (odkaz ZDE).

Miloš Kant

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
21408
10901