Démon z Cannes zpět na místě činu: Miloš Kant vzal na festival novou kočku! První noc jsme ani nespali

Na Francouzské riviéře aktuálně probíhá 77. ročník filmového festivalu v Cannes. A na něm nemohou chybět tradiční účastníci. Například Nicolas Cage, Richard Gere nebo... Miloš Kant!

Ano, český byznysmen, který ve švýcarském Luzernu vlastní klub Princesse, je zpět na místě činu. Tedy na místě, kde v roce 2019 přímo na červeném koberci požádal o ruku portugalskou televizní hvězdičku Margaridu Aranha.

Český milionář Miloš Kant (63) požádal o ruku přítelkyni Margaritu Aranhaovou...

Ta mu řekla „ano“, ze svatby ale nakonec sešlo. Ba co víc, Kant se s ní dlouho soudí a všechny dosavadní soudy také vyhrál. Nicméně odvážný kousek ho tehdy vynesl na titulní strany světových novin.

Tentokrát má v Cannes jinou dívku po boku. A to exotickou krásku Mary.

Miloš Kant

„Když minulou sobotu festival začínal, zavolal mi ředitel VIP pláže „Mademoiselle Gray Barrière“ a ptal se, kde jsem. Že je mu divné, že jsem si tam poprvé za dvacet let neudělal rezervaci. Všechny hotely byly už plné, ale našel jsem byt. Tak jsem zavolal Mary a říkám: Dámo, jedeme na festival! Hoplá a v neděli už jsme tam byli,“ popisuje Kant a dodává, že první večer byl pořádná divočina.

„Dali jsme si nejprve večeři, steak 1.7 kilogramů. A pak jsme celou noc nespali,“ říká s lišáckým úsměvem.

Na Francouzské riviéře si tentokrát primárně užívá dovolenou. Kejkle na červeném koberci v plánu nemá.

„Šéf VIP pláže pro mě měl lístky na červený koberec, ale tentokrát jsem odmítl. Abych tam náhodou ze zvyku nepoklekl a nepožádal nějakou krásku o ruku! Musel jsem ale slíbit, že příští rok tam určitě půjdu,“ směje se.

Miloš Kant

Společně s mladou partnerkou si oživil vzpomínky na rok 2019 alespoň v tamní vyhlášené pizzerii.

„Zašli jsme si do restaurace La Pizza Cresci, což je nejlepší pizzerie, kterou znám. Tenkrát tu byl mimochodem Quentin Tarantino na pizze. A právě tady jsem v roce 2019 poznal zaměstnance AFP (Francouzská tisková agentura), a ti mě tenkrát dali na titulní stránky médií. Od té doby mám jiný život,“ vzpomíná s úsměvem.

Miloš Kant

Skutečně, Kant tehdy způsobil pořádný poprask. A v Cannes si ho prý dodnes, tedy i po pěti letech, pamatují.

„Ještě dnes tu v restauracích nemusím stát frontu. Vždy pro mě mají někde volné místo a trvají na tom, abych stůl vzal. I když je mi to někdy nepříjemné, když tam hosté čekají už déle,“ krčí rameny.

Miloš Kant

A co dalšího má ještě během letošního festivalu v plánu?

„Pojede se do kasína Casino Monte Carlo v Monaku. Tam dám své dámě peníze, počkám, až to všechno prohraje, a pak jedeme zpět do Cannes,“ uzavírá Miloš Kant se smíchem.

Svou dovolenou v Cannes Miloš mapuje na svém Instagramu.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
20096
13750