Nic smutnějšího než idiota, co zapálil mercedes a raduje se z toho, už dnes neuvidíte

Proč? No protože na to má.

O Michailovi Litvinovi jste možná slyšeli, je to taková ruská obdoba Mikea Pána, jen asi tak o 11 milionů followerů úspěšnější. 

Michail rád buzeruje lidi, zejména policajty, a dělá píčo*inky, nad kterými se dokážou dobře pobavit jen primitivové, jako jsme my. Jenže teď to zatraceně přepískl.

Tento ruský bloger a youtuber se donedávna vozil nádherným supersporťákem Mercedes-AMG GT 63 S. Pak začaly patálie s motorem a hlavně autorizovaným servisem.

Michail a jeho mercedes

Michail a jeho mercedes

Michail tam dovezl mercedes se svítící kontrolkou motoru. Poslali ho domů, že tam nalil špatný benzin. To ale nepomohlo, a tak se vrátil znovu. To už mechanici přišli na to, že je v autě závada na turbodmychadlu, tak ho vyměnili. Jenže ho vyměnili špatně a auto se znovu porouchalo.

Výsledek tohoto příběhu je, že se Michail urazil a rozhodl se mercedesu pomstít. Tak auto polil benzinem a zapálil, že prý už s tou značkou nechce nic mít. Vše natočil a z videa se stal docela virál.

Smutnější věc, než hořící AMG a radostí skákajícího Rusáka v jednom záběru, asi dlouho neuvidíte.

Pro spoustu lidí to frajeřina není.

Litvin dostává na sociálních sítích čoudy, zaprvé za samotný akt zničení takového krasavce, zadruhé za to, že raději auto neprodal někomu, kdo si ho užije, a prachy neposlal třeba na charitu nebo na boj s covidem.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9845
4164