Lovkyně Míša exkluzivně pro JPM: Když mě někdo štve, jsem bitch! Chlapa nemám, zkuste mě zaujmout

Určitě ji znáte. Česká Lara Croft, kterou už srovnávání s Larou Croft vytáčí. Lovkyně Míša Fialová je známá i daleko za hranicemi, část lidí ji nemá ráda, protože střílí zvířata, část lidí chápe, že to střílení zvířat má i nějaký další význam. A další část lidí si prostě jen představuje, že nad nimi stojí polonahá s bouchačkou.

My pro vás, čtenáře Jenpromuže.cz, kteří patří právě do té třetí skupiny, máme skvělou zprávu. Rozjeli jsme spolupráci s fotografem Filipem Matušinským, který nám Míšu Fialovou nafotil. A přesně tak, příliš oblečená u toho naše oblíbená sexy lovkyně nebyla.

Míša nás vzala na opuštěné místo kousek od Litoměřic, načesala i nalíčila jí vizážistka Piky Kofrová, podprda šla dolů a šlo se na věc. Kromě toho nám prozradila víc o svém soukromí, začátcích lovecké kariéry nebo třeba o tom, co po ní chtějí chlapi na OnlyFans.

Lovkyně Míša Fialová

Míšo, tebe sice spousta lidí zná, můžeš se ale stručně představit?

Většina lidí mě asi zná jako tu zlou lovkyni, která zabíjí zvířátka pro zábavu. Nicméně já sama sebe bych spíš charakterizovala jako člověka, který se dlouhá léta věnuje záchraně zvířat a všeobecně péči o africké rezervace. Kromě toho jsem také normální praštěná holka. Vlastně spíš nenormální! Vždycky jsem měla ráda sporty, kdysi dávno jsem dělala kickbox, a ti, co mě sledují, vědí, že jsem se v poslední době pustila do precizní dálkové střelby.

Lovkyně Míša Fialová

To je pravda, že jsi známá hlavně jako lovkyně. Jak jsi se k tomu vlastně dostala?

Vyrůstala jsem s tátou a lov pro nás byl naprosto přirozená a normální věc, jako když si lidi chodí do krámu kupovat maso z jatek, kde jsou ale ta zvířata týraná. My chodili do lesa, jednak jsme se starali o zvěř a také jsme si z toho lesa brali na svůj stůl, což si dodnes myslím, že je ta nejlepší cesta, jak vůči zvířatům i životnímu prostředí můžeš získat to nejzdravější maso. Ať už se budeme bavit o poměru tuků nebo bílkovin. Časem jsem se dostala i do Ameriky a tam jsem viděla, jak jsou lovci slavní, že to jsou celebrity a mají svoje pořady. Víceméně jsem si říkala, že něco podobného chci být já v evropské verzi.

Lovkyně Míša Fialová

Vypadáš jako holka, co se s ničím moc nemaže, což hodně umocňují všechny ty zbraně. Jaká jsi v soukromí?

To by ses musel zeptat někoho, kdo se mnou to soukromí sdílí. Hele já asi nejsem úplně standardní člověk, to rozhodně ne, nicméně si myslím, že to je hlavně o tom, s kým v tom soukromí jsem. Pokud se ke mně někdo chová slušně, chovám se k němu taky slušně. Pokud se ke mně někdo chová neslušně, tak jsem pěkná bitch. Záleží to na lidech. Já se snažím držet si kolem sebe úzký kruh přátel, které znám dobře. A kdybych se měla charakterizovat? Jsem asi takový ten kámoš, kterého musíš nejdřív vysvětlit ostatním, než ho někam přivedeš!

Lovkyně Míša Fialová

Jak na tebe reagujou kluci, když si někam vyrazíš? Stává se ti často, že někdo přijde a třeba tě někam pozve? A co jim na to říkáš?

No, to je jak kdy. Když chci někam vyrazit s někým, kdo mě nezná, tak už se tím dneska radši ani nechlubím. Protože když jdeš na rande s nějakým klukem a teď na něj vysypeš, že lovíš zvířata v Africe, běháš tam se strážci parku a chráníš rezervace, ve volném čase lítáš s ultralightem nebo střílíš na kilometr, tak to většinu kluků odradí. Myslím, že ze mě mají divný pocit. Přitom já jsem pořád úplně normální holka! Také ti kluci mají tendenci se předvádět a dělat ze sebe voly. Nicméně to beru s humorem. Kdo se bojí, nesmí do lesa, a kdo na mě tu kuráž má, tak se mnou třeba zažije nějakou legraci, když se mi bude líbit.

Lovkyně Míša Fialová

Máš teď někoho, nebo jsi single?

Jsem single, ale nemám čas randit s každým. Přijímám pouze neobvyklé nabídky, chci se taky pobavit.

Jsi známá i tím, že máš OnlyFans. Jak jsi se tam dostala?

OnlyFans je super! Já byla vždycky exhibicionistka a vždycky jsem ráda sdílela polonahé nebo různě lechtivé fotky, baví mě to. Pak za mnou přišly kámošky, zápasnice z Oktagonu, a říkají mi: Proč to jako sdílíš zadarmo? Na OnlyFans z toho budeš mít peníze! Já tomu nevěřila, říkala jsem si, že internet je plný polonahých ženských, co polonahých, vždyť je plný porna zadarmo, kdo mi bude platit za nějaké fotky? Jenže tím, že mám velkou základnu fanoušků, na všech mých blogách dohromady asi půl milionu, tak se našli lidé, které to asi baví a zajímá a jsou ochotní za to platit.

Lovkyně Míša Fialová

Jak takový byznys šlape? Dá se tím dobře vydělat?

Rozhodně si nestěžuju. Mohlo by to být víc, ale taky by to mohlo být míň. Tím, že většinu těch peněz používám k nákupu vest pro ochránce rezervací nebo tím sponzoruju lovy, tak je to super. Nemůžu říct ani slovo, jsem za to šťastná a akorát mě štve, že jsem to nevěděla dřív!

Stává se ti, že tam po tobě někdo chce něco netradičního?

Jasně, chlapi tam chtějí totální úchylárny. Mám tam třeba týpka, který mi vždycky pošle pětikilo spropitné, k tomu fotku nějakého zvířete a říká: A co by si z něj udělala? Pak to jsou standardy, třeba pošli fotky nohou a tak. To je ale taková klasika.

Lovkyně Míša Fialová
Lovkyně Míša Fialová

Už jsi byla i v Playboyi, jak tě baví focení? Je to něco, čemu by ses chtěla věnovat do budoucna víc?

Byla jsem v Playboyi i Maximu, nafotila jsem toho víc, hrozně mě to baví. Jsem pro každou pr*el. Ale taky si uvědomuju, že už jsem stará vykopávka, takže není otázka, čemu bych se já chtěla věnovat, ale jestli tady bude někdo ochotný na mě pořád koukat.

Kompletní fotogalerii najdete pod článkem!

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14000
5286