Sexy lovkyně Míša z OnlyFans bude reprezentovat Česko jako sniperka

O lovkyni Michaele Fialové už jste nejspíš někdy slyšeli. Je to ta kočka, co se o ní pořád někde píše, že je hrozně zlá, protože střílí zvířátka.

Ať je to jak chce, s bouchačkou to umí dobře. Evidentně hodně dobře. Nově se totiž dala na dráhu sniperky a zakrátko jí přišla pozvánka do repre.

Michaela Fialová

„Střelbu na dálku jsem dlouho trénovala kvůli lovu. Všeobecně jsem se tréninku střelby věnovala vždy poctivě a dlouho jsem chtěla zkusit srovnat svoje dovednosti s ostatními,“ říká Michaela, která se dokonce chystá na sniperské mistrovství světa.

Míša se chystá dokonce na světový šampionát.

„Nečekala jsem, že tomu tak propadnu, ale jelikož jsem se dostala i do české reprezentace a chystáme se na mistrovství světa, jsem teď víc na střelnici než doma. Snad to dopadne co nejlépe,“ věří Míša, která při každé ráně tak vydatně špulí zadek, že bychom se na to mistrovství snad podívali také.

Z nejznámější české lovkyně je snajperka.

S lovem prý nekončí a stejně tak jede dál bomby na OnlyFans, kdybyste se chtěli pokochat a měli korunu navíc. Pokud ne, což chápeme, protože inflace, pár ochutnávek máte v galerii.

Na OnlyFans to Míša pořádně rozjíždí!

Michaela Fialová

Michaela ví, že se má čím chlubit!

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
17093
2895