Sexy dovča holek z OnlyFans: Lovkyně Fialová a zápasnice Dostálová vyrazily do Senegalu, máme fotky

Jedna si jela odpočinout před náročnou střeleckou sezonou, druhá zase po šíleném zápase v organizaci Clash of the Stars. A také nabrat pár exotických perliček na OnlyFans, kde jedou bomby.

Míši Fialová a Dostálová zvolily Senegal a webu Jenpromuže.cz poskytly exkluzivní fotomateriál. A protože nejsme škrti, tak vám pro mrazivý páteční večer posíláme něco na „zahřátí“.

Míša Dostálová, Míša Fialová

„Pro mě to byl odpočinek před zimními závody a tak. Ještě mě čeká tradiční vánoční lov, protože cukroví nepeču, ale měním ho za maso,“ vysvětlila nám i v zahraničí známá lovkyně a OF kočka Fialová, která sbírá čím dál více úspěchů také v precizní střelbě.

Míša Fialová

O něco peprnější důvody měla kamarádka. Míša Dostálová má za sebou šílený zápas s Veronikou Zajícovou, který po neshodách ohledně pravidel skončil remízou a pozápasovou potyčkou. Načež si musela jet oddychnout.

„Mám za sebou spoustu zápasů ve všech možných sportech a jsem na to všechno okolo zvyklá, ale tenhle poslední byl extrém. Jakožto zemař jsem se připravovala na zápas v postoji, dle pravidel Underground, příprava mě bavila a vše šlo dle plánu do chvíle, než se mi zranila soupeřka. S nástupem nové soupeřky věci nabraly jiný spád a i po samotném zápase tomu nebylo jinak. Celá věc byla hodně medializovaná a nešlo jenom o sport. Zápas nakonec nedopadl dle představ, protože to byl jeden velký guláš. Soupeřka měla jiná pravidla než já, zmatení byli i rozhodčí a po několika faulech ze soupeřčiny strany byl zápas ukončen „no contest“ čili bez výsledku, což je asi i horší, než regulérní prohra dle pravidel,“ rekapituluje Dostálová.

Míša Dostálová

„Celá příprava tak vešla vniveč a trable neskončily ani po zápase. Ještě v kleci otec soupeřky fyzicky napadl můj roh a dva dny poté mě šli navíc i udat na policajty za pomluvu... Samozřejmě tím, jak byla celá věc medializována už před zápasem, tak po tomhle kontroverzním výsledku a děním po zápase tomu nebylo jinak. Potřebovala jsem odletět někam pryč od všeho a tak jsem letěla do Egypta. To ale nestačilo, a tak jsme se s Míšou domluvily, že zase poletíme někam spolu,“ pokračuje.

Míša Dostálová

„Byly jsme spolu xkrát v Egyptě, na Madeiře a taky v JAR, což byl pro mne jeden z nezapomenutelných zážitků. Na Senegal jsem koukala už dlouho, protože to není úplně běžná dovolenková destinace ,a tak jsme vyrazily relaxovat právě sem. Kromě samotného relaxování jsme taky dost fotily na OF a plánovaly, co dál. Miška má před sebou další náročnou sezónu střílení, já mám domluvený další zápas a taky doufám, že spolu zase poletíme někam lovit a natáčet nějaká vzdělávací videa,“ uzavírá Míša.

Míša Fialová

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
16114
15835