Pikantní fotky MMA zápasnice Dostálové: Proměnila se v sexy lovkyni! Ke zbraním má respekt

Vyhlášená provokatérka a MMA zápasnice Michaela Dostálová nafotila další velmi pikantní fotky, které pro vás máme jako první.

Zápasnice Clash of the Stars a bývalá bojovnice Oktagonu Michaela Dostálová je pěkné kvítko. Kromě bojování v kleci ji baví také focení pikantních fotek. Už několik let hanbatými snímky zásobuje svůj profil na OnlyFans.

Nyní ve spolupráci s předním fotografem Filipem Matušinským, který dříve fotil celebrity pro pánský magazín Playboy, nafotila další velmi zajímavý materiál.

Michaela Dostálová

Krásná Míša, kterou v říjnu na galavečeru organizace Clash of the Stars 6 čeká postojová bitva s influencerkou Hankou Gelnárovou, odhodila stud i šaty a proměnila se v sexy lovkyni. Na jedné z fotek jí nahé tělo zakrývají jen zbraně!

Michaela Dostálová

„Focení s Filipem bylo jako vždy fajn. Filip je profík a mě baví, že řekne, kam si mám sednout, kam kouknout, pak dvakrát cvakne a je z toho super fotka. Žádné zdržování, žádných 1000 pokusů,“ svěřila se nám Dostálová, která pak popsala, jaký má vztah ke zbraním.

„Co se týká zbraní, tak k nim mám obrovský respekt. Obzvlášť, když jsou nabité. Fotili jsme s reálnými zbraněmi, plnými zásobníky a v urbexu, což samo o sobě bylo pro mne trošku děsivé,“ popisuje Míša.

„Se zbraněmi mám malou zkušenost. Když jsem pracovala jako osobní strážce, tak jsem byla párkrát na střelnici. No a jednou jsem byla taky s kamarádkou Míšou 3 týdny v Africe střílet. Natáčely jsme tam nějaká videa,“ dodává Dostálová.

Michaela Dostálová
Michaela Dostálová

Na další pikantní fotky Michaely Dostálové se podívejte v galerii.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
20026
7805