Další super nahé fotky MMA zápasnice Dostálové: Takhle se BJJ královna svlékla jen pro vás!

Pozor, velmi nahé fotky uvnitř článku!

Relativně nedávno jsme vás informovali o nejnahatější české MMA bojovnici Michaele Dostálové, která se pyšní černým páskem v brazilském jiu-jitsu a zápasila v největší české organizaci Oktagon.

Míša před časem odsunula zápasení na druhou kolej a začala se věnovat svému profilu na OnlyFans, kam pravidelně hází sexy fotky.

Většinou je na těch snímcích spíše spoře oděná.

Michaela ukázala úplně vše!

11. března se Míša po několikaleté pauze zase vrátí do klece. Na galavečeru organizace Clash of the Stars změří síly s o 35 kilogramů těžší kulturistkou Anetou Adamusovou.

Michaela Dostálová

My se ale nyní nebudeme věnovat zmíněnému zápasu, ale spíše fotkám, které Míša nově nafotila s Filipem Matušinským exkluzivně pro Expres.cz a JenProMuže.cz v ateliéru Budoir Studio Silver .

„Focení bylo super, protože Filip je profík. Přesně řekne, jak si mám sednout, lehnout, kam mám koukat a kam si dát ruku. Dvakrát cvakne a je to. Nijak se s tím nepáře a výsledek je super. Kdybych ho měla přirovnat k zápasníkovi MMA, tak Filip by byl ten, co vyhraje vždy v prvním kole. A to mne baví. Neztrácí vůbec čas,“ prozradila nám Míša, která šla během focení úplně donaha.

Následující snímek berte jako důkaz.

Míša Dostálová se svlékla exkluzivně pro Expres.cz!

„Chodím se opalovat nahatá a neřeším to. Navíc si říkám, že nejsem první nahá holka, co fotograf nebo kdokoliv jiný vidí,“ dodala Michaela alias Miss Problém, kterou před focením nalíčila vizážistka Klara Alba.

Míša Dostálová se svlékla exkluzivně pro Expres.cz!

Na všechny fotky se podívejte v galerii.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
17832
8290