Megan Fox brutálně zbila Machine Gun Kellyho. Sebral jí titul královna večírku

Při pohledu na Megan Fox a Machine Gun Kellyho není vůbec pochyb o tom, která z dam tohoto lesbického páru je při postelových radovánkách spíš máma a která spíš táta.

Machine Gun Kelly, Megan Fox

Aktuálně Machine Gun v New Yorku promuje svůj dokument, přičemž na jeden slavnostní koncert dorazil v růžovoučko-modrém svetříku s odhaleným pupíkem a perlami jako Marge Simpsonová a na další zase s jakousi průhlednou halenkou.

Fanoušky ovšem vyděsily fotografie, kterak jednu párty opouští zbitý jako pes, se zakrváceným obličejem. 

Machine Gun Kelly

Co se stalo?

Teorií je více. Podle jedné má zrovna Megan Fox své dny a Machine Gun Kelly se nedal odradit. Podle další se na bujaré akci vyhlašovala královna večírku a porota vyhodnotila jeho outfit jako ten nejvíce slaďoučký, což Megan vytočilo natolik, že svého partnera prostě zbila, jako se to asi běžně u nich doma dělá.

Třetí, údajně tou nejpravdivější verzí je, že se prý Machine Gun Kelly trochu nacamral, během svého vystoupení zařval: „Je mi to u prd*le“ a třískl se lahví se šampaňským do hlavy.

Třeba se mu konečně rozsvítí. Přinejmenším zjevně prozřela Megan Fox a záběry na to, jak se stydí, jsou pro nás k nezaplacení.

Machine Gun Kelly, Megan Fox

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
16302
4552