Chandlerovi z Přátel se něco stalo a nás už to nemůže nechat chladnými

Páni, ten má ale kozi!

Příběhy o tom, jak si Matthew Perry nepamatuje natáčení několika sérií Přátel, protože byl pod permanentním vlivem koksu, už známe všichni. 

Ze závislosti na kouzelném prášku a alkoholu se prý úspěšně vyléčil a dokonce poskytl jeden ze svých domů jako útulek pro další závislé, ale v posledních letech plnil bulvární servery jednou za čas tím, že šel prostě jen vynést koš a někdo vyfotil jeho „šílenou proměnu“. 

Nás to nechávalo chladnými, tak už to holt u hollywoodských hvězd bývá, kde se nehubne po drogách, tam se přibírá po jídle. Nejnovější Chandlerovy fotografie nás ovšem srazily ze židle. Protože o tak velkých kozi jako má teď on jsme naposledy psali možná někde v článku o Pamele Anderson.

Pochopitelně to ale lichotka není.

Matthew Perry

Matthew Perry je teprve padesátník, což dneska není v žádném případě výmluva ani omluva na to, abyste vypadali jako vágus vytažený z popelnice.

Je podivně odulý, obtloustlý a rudý. Má několik brad a prsty připomínající velké buřty, které mimochodem před fotografy zaznamenaným okamžikem strčil někomu hluboko do zadku. 

Matthew Perry

Pravděpodobně mu už samotný kokain přestal po letech pevného přátelství stačit, tak ho začal používat jako vanilkový cukr na pořádně moučné dorty.

A v Mekáči taky štěstí dvakrát nenajdete.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
6325
4884