Buďte někdo tak hodný a dohoďte Marušce Růžičkové práci, ona se nudí

Tohle už není legrace!

Zatímco stovky číšníků, barmanů či kuchařů denně marně shánějí práci, protože ze dne na den skončili na dlažbě kvůli pandemii koronaviru, a propadají zoufalství, tak Marie Růžičková, manželka hokejové legendy Vladimíra Růžičky, zuřivě hledá zaměstnání, protože se prý doma nudí.

Aby se také nenudila, když jsou teď zavřené všechny kosmetické salóny a kavárny, kam tak ráda chodila s kamarádkami, mezitím, co její dcera byla ve školce.

„Jak já bych šla někam do práce. Mě už to doma nebaví, kdyby někdo o něčem věděl, dejte vědět,“ napsala na svém Facebooku Marie, která později pro Expres.cz nastínila, jaká práce by ji bavila.

Marie Růžičková všem vysvětlila, že nechce být přirozená!

„Co bych chtěla dělat? V kanceláři, u dětí, v kadeřnictví, cokoliv, co mě baví,“ řekla Marie.

„Jsem po mateřské a chtěla bych jít do práce, nechci sedět doma,“ vysvětlila manželka slavného trenéra, proč se doma tak nudí.

Jinak komu vadí, že Marie vypadá čím dál tím více nepřirozeně, tak pro něj je následující vzkaz, který na sociální síti Růžičkova adresovala všem svým kritikům.

„Já nechci být přirozená. Nesnáším přirozenost a můj úsměv není falešný, ale spokojený,“ vzkázala Marie jedné ze svých kritiček.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11357
2496