JPM WWE vyhodila wrestlerku kvůli OnlyFans (co?!). Ta teď navázala spolupráci s bývalou soupeřkou

Mlátila se s cizími ženskými hlava nehlava. Sice tedy jenom jako, ale stejně. Amanda Saccomanno alias Mandy Rose platila za jednu z nejvíc sexy wrestlerek světoznámé organizace WWE.

Jenže ta ji před časem vyhodila, a to proto, že si Mandy založila OnlyFans a začala se svlékat na internetu.

Nad tím bychom se chtěli chvilku pozastavit. WWE je známá bizarními souboji, při nichž se „zápasníci“ jakože řežou na všechny možné způsoby a poměrně běžnou věcí tam je, že například chlap jakože mlátí ženské nebo třeba komentátory a podobně. Že pak jedna wrestlerka vystrčí prsa nebo něco jiného či si naopak něco někam zastrčí někde na internetu, nám vlastně připadá jako taková klukovinka...

Mandy Rose

Nicméně zpět k věci. Mandy Rose se tedy do OnlyFans opřela naplno. Když už, tak už. A začala hierarchií online prostitutek stoupat na mezinárodní vrchol.

Mandy Rose

„Musím říct, že mi to trochu změnilo život. Jsem opravdu požehnána a právě teď cítím hodně finanční svobody, což je opravdu úžasné,“ řekla v rozhovoru pro server TMZ.

Mandy Rose

Navíc rozjíždí spoustu projektů. A ten poslední je opravdu pikantní. Mandy navázala spolupráci s další wrestlerkou, která ukázala WWE záda, respektive v tomto případě lépe řečeno zadek a šla dělat OnlyFans. Řeč je o blondýnce „jménem“ Macey Estrella, dříve známé také jako Lacey Evans.

Tyhle pornojména... Kdo se v tom má k čertu vyznat?

Mandy Rose, Macey Estrella

„Co se stane na lodi, zůstane na lodi,“ napsaly holky k společné fotografii na lodi, kde fotily první společný set pro svoje fanoušky a především předplatitele.

Macey Estrella

Navíc v minulosti už takhle Mandy Rose fotila společně s naší oblíbenou bývalou MMA fighterkou Paige VanZant, která se ovšem už s ostatníma holkama mlátila doopravdy:

Krvavý souboj s Rose Namajunas Paige VanZantová prohrála.

Pardon, tohle je lepší:

Mandy Rose, Paige VanZant

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
20752
12614