Fotbalistku vyrazili, protože za volantem čuchala rajský plyn. Tak šla na OnlyFans a je milionářkou

Platila za velký talent anglického ženského fotbalu, jako dvacetiletá válela za druholigový Charlton. Jenže v roce 2020 dostala Madelene Wright z týmu padáka.

Celkem pochopitelně, protože popíjet šampaňské a do toho inhalovat rajský plyn z balónků sice můžete na večírku, ale určitě ne za volantem Range Roveru...

Madelene Wright

Za normálních okolností bychom tu měli dalšího Paula Gascoigna nebo třeba Martina Fenina, jenže Madelene se po krachu kariéry neuchýlila k chlastu, nýbrž k online prostituci. A to sice může znít všelijak, ale peníze vám přitom z šrajtofle neutíkají, naopak.

Tahle sexy blondýnka si na OnlyFans dle svých slov přijde na 500 tisíc liber ročně. To je v přepočtu 14,5 milionů korun...

Madelene Wright

„Úplně mi to změnilo život. Získala jsem vlastní bydlení, mohu cestovat po světě a užívat si spoustu luxusních věcí,“ pochvaluje si Madelene, která na OF ráda ukazuje především prsa.

Madelene Wright
Madelene Wright

To navíc není vše, pětadvacetiletá sporťačka se k tomu všemu snaží oživit i fotbalovou kariéru. Začala čutat za ženský tým Leytonu Orient, menšího klubu z Londýna. Jestli bude v nahatém podnikání pokračovat nadále tak úspěšně, jednou si bude moct koupit podíl.

Madelene Wright

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
20720
11904