Vsadíme se, že nepoznáte, která kočka takhle vyrostla (O.K., pokud nejste nerd, co sleduje její Insta)

Nebo pokud se nepodíváte do našeho článku. (Nebo pokud nenajedete myší na její fotku, pak se vám ukáže popisek, ale to nikomu neříkejte.)

Už už jsme se chtěli začít strašně rozplývat nad tím, jak nám tahle původně dětská hvězda vykvetla ve věku 17 let do strašné sexy krásy, ale pak jsme si vzpomněli, že tu je Vít Klusák a jeho manipulativní dokument o tom, že založí fejkovým holčičkám účet na Tinderu a seznamce Líbímseti.cz (kdo to k*rva ještě dneska používá?!), kam jim logicky napíšou nějací chlapi a ony s nimi záměrně rozvíjejí další flirtovací konverzaci, aby je dohnaly k nějakému činu, a Klusák pak chodí na besedy a do televize a tvrdí, že všichni muži jsou sexuální predátoři, vycucává si nějaká procenta z prstu a vydává to za investigativu, že i Pepa Klíma by se ze samé žárlivosti polil benzínem a sjel ze skály.

Ale to jsme se tak rozčílili, až jsme odbočili.

Takže chtěli jsme se začít strašně rozplývat, ale pak jsme si vzpomněli na Klusáka a pak jsme si řekli fuck it, prostě tahle sedmnáctiletá holka je fakt kus a nemusí k tomu mít ani čtyřky kozi, stačí jen ty obří oči, blond vlasy a - teď budeme znít děsně jako holky, ale co už - zářivá pleť, no koukněte na ni, ta má tváře jako broskve.

.

.

Maddie Ziegler

Navíc nehrozí, že by s přibývajícím věkem nějak kydla, tedy pokud se bude držet své profese, protože ano, tato dívka je slavná tanečnice a modří už asi tuší.

Maddie Ziegler

Proslavila se, když jí bylo teprve jedenáct let, a americké deníky o ní psaly, že svými dekadentními pohyby stvořila jednoznačně video roku.

Asi na tom něco bylo, protože v podobných videích se objevila ještě sedmkrát.

Maddie Ziegler, kterou svět poprvé viděl v klipu Chandelier od Sii a natočila s ní dohromady asi sedm nebo osm klipů a jezdí s ní všude tančit live, má teď svůj Instagram a nedává tam nic zajímavého, kromě svých fotek, ale nám to vůbec nevadí, my nepotřebujeme sofistikovaný účet, kde nás bude někdo poučovat a vzdělávat a moralizovat.

Jsme jednoduší, vidíme hezkou holku s krásným tělem, tak klikneme.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7689
3091