Vémolova ex Lulu nahání Agátu kvůli plácání po zadku: Ignoruje mě, Soukupa miluji, jiného nechci

Situace se začíná hodně vyostřovat.

9. září bojovala bývalá milenka Karlose Vémoly Zdeňka „Lulu“ Černá v organizaci RedFace. Nešlo o klasický MMA zápas, ale v kleci si rozdávala tvrdé placáky na zadek s pornoherečkou Claudií Macc.

Vyrovnaný duel v takzvaném booty slapu vyhrála právě Lulu, která si jako další soupeřku vysnila Agátu Hanychovou. Důvodem je mimo jiné fakt, že silikonová provokatérka je až po uši zamilovaná do Jaromíra Soukupa, s nímž se Agáta nedávno rozešla.

„Jsem do něj zamilovaná čím dál tím více. Ostatní chlapi mě už neberou. Přestala jsem úplně chodit na rande,“ svěřila se naší redakci Lulu, která se mimo jiné živí jako OnlyFans modelka.

RedFace

Lulu se snažila Jaromíra Soukupa několikrát kontaktovat a nyní už prý neví, co má dál dělat, aby mediálního magnáta konečně uhnala.

„Už nevím, jak na něj. Vzhledem k tomu, že mě Agáta nesnáší, tak by se jí mohl Jaromír na mě pomstít,“ věří Lulu.

RedFace

Co se týče případného zápasu s Agátou, Lulu prý také dělá vše, co je možné i nemožné. Hanychová ale na její výzvu zatím nereagovala.

„Psala jsem dokonce přímo manažerovi Agáty Hanychové, aby ji přemluvil do zápasu v plácané. Zatím mi ale neodpověděl. I on mě ignoruje,“ krčí rameny Lulu, která ale svou snahu ulovit Soukupa a naplácat po zadku Hanychové určitě nevzdá.

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
22026
9272