Vémolova milenka Lulu dala prý peněženku do jiného hrníčku a teď po ní jde policie

Jóoo, to už jsme jednou slyšeli, že?

Pohádkový příběh, ve kterém hrály hlavní roli postavy Karlos, Lulu, Lela a Lili, se zdál být naprosto dokonalý. Byla v něm pitomá jména, velké kozi a chrabrý Terminátor, který si dobře rozumí se všemi prsaticemi ve střední Evropě.

Teď ale tenhle román dostal nový náboj. Lulu, která se k Vémolovi hlásí a nedávno i velmi barvitě popsala svůj údajný románek s MMA zápasníkem, má malér. Je v hledáčku policie, protože prý měla ukrást peněženku v kladenském obchoďáku.

Vtipné je, že na záběrech, ze kterých je prý patrné, že Lulu je zlodějka, poznala Lulu její vlastní maminka, která se patrně jmenuje Lula.

Lulu se ale brání a českým médiím nabídla svou verzi příběhu, která nápadně připomíná legendárního Pavla Bureše, jenž Zdeňkovi Pohlreichovi vysvětloval El Paso babiččina řetízku.

„O žádnou krádež se nejednalo. Byl to omyl. U kasy jsem omylem uklidila při placení peněženku do tašky a později zjistila, že nebyla moje, a odevzdala ji,“ tvrdí Lulu.

Lulu si prostě jen spletla tašku. A navíc prý za vším vidí bývalou Vémolovou partnerku Lelu, se kterou nemá dobré vztahy.

„Myslím si, že v tom má prsty Lela. Pořád se mi snaží škodit. Nic jiného mě v tuto chvíli nenapadá,“ nechala se slyšet Lulu.

Ještě chvíli psaní o těchto lidech a stane se z nás fakt Lolo.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
10997
3129