Lucka ze Slovenska nás nedávno trochu naštvala ekokecama, teď už ji ale zase milujeme

A je nám jedno, že kdyby nebylo Photoshopu, vypadá hůř než naše uklízečka!

Bývalá cyklistka a dnes instagramová hvězda Lucia Javorčeková nám většinou umí nejenom zpříjemnit den, ale také způsobit pěkné napětí v rozkroku.

Lucia Javorčeková

Nedávno nás ale svůdná brunetka s božskýma kozima trochu naštvala jakýmsi ekoslintem, kdy si nahá na mexické pláži postěžovala, že je kolem ní tak moc odpadků a my všichni bychom měli být k matičce zemi ohleduplnější.

„Nejčastěji končí v oceánu předměty na jedno použití. To jsou například lahve s vodou, brčka, kelímky od jogurtů a igelitové tašky. Pokaždé když je vyhodíte do koše, místo toho, abyste je recyklovali, končí v oceánu,“ povzdechla si Javorčeková.

Trvalo to pár týdnů a Lucka pochopila, že nás vůbec nezajímá čistá příroda, ale její totálně boží kozi, ideálně vyfocené ze všech možných světových stran.

Lucia Javorčeková

Lucka dokonce na Instagramu sdílela patrně nejžhavější sérii fotek své kariéry. Snímky jsme pro vás investigativně stáhli a přišli jsme si u toho trochu jako Jacques Clouseau.

Lucia Javorčeková

Nemáte zač!

Lucia Javorčeková
Lucia Javorčeková

Starší ročníky upozorňujeme, že pohledem na Lucčino tělo si trochu koledujete o infarkt, ale přesto silně doporučujeme projít galerii, uvidíte tam všechno.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
13051
3026