Hříšnice Lia Kees je zpět: Sekla jsem s alkoholem! Teď pomáhám začínajícím modelkám

Její život byl jedna velká pařba. Modelka, Miss Europe 2016 a kočka z Playboye Lia Kees se nikdy netajila tím, že byla schopna jít večer na párty a domů se vrátit třeba i za několik dní. Nechyběl alkohol, nechyběly ani drogy...

Zažila si vzestupy a pády. Často se o ní nepsalo zdaleka v nejlepším světle, kauzám chodila naproti. Jenže to se změnilo.

Lia Kees

Vnadná blondýnka se před časem stáhla z veřejnosti, nikde se příliš neukazovala. Teď se ovšem objevila na akci plné celebrit ve vesteckém kasínu. Přestože u rautu se chladily flašky vína, ona u baru usrkávala vodu.

A tak jsme se zeptali, co se to děje.

„Úplně jsem překopala svůj život. Dala jsem si naprostý zákaz alkoholu, drog a přehnaných večírků. Spousta lidí si myslí, že jsem prošla nějakou léčebnou nebo podobným zařízením, ale já jsem se ve skutečnosti sama ze dne na den rozhodla, že si dám stopku. Přestala jsem pít a užívat drogy a k dnešnímu dni jsem čistá tři měsíce. Vracet se k tomu nehodlám. Říká se, že ten první čtvrt rok je krizový, ale já funguji naprosto bez problému,“ vysvětluje Lia.

Lia Kees

„Večer si vyrazím, ale alkohol si odpírám. Já na něm ale ve skutečnosti závislá nebyla, jak někteří lidé tvrdí. Jenom jsem to s těmi večírky přeháněla. Došla jsem k tomu, že mi to nijak neprospívá, odřízla jsem se od lidí, kteří mi také nijak neprospívali, a teď mám pouze partnera, cvičení a práci. Jsem si naprosto jistá tím, že to dotáhnu tam, kam chci, a dělám pro to maximum. Zatáhla jsem za to a práce už nese výsledky,“ dodává s úsměvem.

Lia Kees

Byznysmenka

Jak jsme totiž zjistili, Lia Kees vede vlastní agenturu. Pomáhá začínajícím modelkám, které chtějí prorazit a chtějí být vidět.

„Be Star Media Group se zaměřuje na celkovou tvorbu osobnosti dívek, které chtějí ve světě módy a médií prorazit. Nejsme klasická modelingová agentura, máme k dívkám naprosto jedinečný přístup. Já sama zažila pády i vzestupy, udělala jsem v životě spoustu chyb, ale myslím si, že je to zcela normální a patří to k vývoji. Momentálně máme v agentuře dvanáct modelek, jsou to mladší slečny, které vedeme k zdravému životnímu stylu, nastavujeme jim plán. Dostáváme spousty nabídek na různé akce, otvíračky, focení a podobně,“ říká pyšně Lia.

Lia Kees

A přestože si prošla temným obdobím, dívkám rozhodně má co předat.

„Agenturu jsem založila proto, že mám v odvětví zkušenosti. Od čtrnácti let se pohybuji v odvětví módy a médií, dělala jsem fashion modeling, chodila jsem přehlídky tuzemských i zahraničních top návrhářů, například i Beáty Rajské, samozřejmě mám odchozený i český fashion week, kde jsem měla hlavní model, mezitím jsem stihla nafotit Playboy. Vyhrála jsem titul miss Europe 2016 a umístila jsem se na mis Monako 2019. A vím, že i na různých soutěžích to není jen o vzhledu, ale o celkové prezentace sebe samé, disciplíně a tak dále,“ říká Lia.

Lia Kees

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14158
16334