Česká OnlyFans kočka Kristýna se vyvalila Chorvatsku. Pak nad ní slintali nudisté

Vůbec se jim nedivíme. My bychom si na pláž vzali dalekohled a alespoň jedno balení papírových ubrousků.

Ve spojitosti s OnlyFans se poslední dobou zmiňuje jméno modelky Simony Krainové, kterou už přestalo bavit házet sexy snímky na Instagram a ráda by si za nahotu vydělala nějakou kačku.

Zapomínat nemůžeme ale také na kočky, které na výše zmíněné platformě úřadují už nějaký ten pátek a zasluhují si naši pozornost.

Za zmínku stojí sexbomba s dokonalou postavou Kristýna Sixtová, kterou jsme v minulosti už párkrát vyhlásili za nejvíce sexy výživovou poradkyni v Česku a teď naše rozhodnutí měníme. Udělujeme ji řád největší šťabajzny mezi výživovými expertkami v Evropě.

Kristýna Sixtová
Kristýna Sixtová

Kristýna velmi ráda jezdí na dovču k moři a tam fotí hodně pikantní obsah. Častokrát se stane, že její nahé tělo okukují ostatní turisté, někteří ale nemají pro její koníček pochopení a volají policii. Tyto puritány celkem nechápeme, ale jejich smůla.

Kristýna Sixtová

Když se česká OnlyFans bohyně nedávno vyprsila na pláži v Chorvatsku, tak se to naštěstí prý obešlo bez problémů.

„Fotila jsem se na kameni. Bylo to na nuda pláži a když jsem se snažila nahá vyšplhat na ten kámen, tak jsem si zapíchla do stehna mořského ježka. Myslím, že to pro ostatní lidi na pláži byla dobrá podívaná,“ směje se Kristýna Sixtová, která nám z dovolené poslala ještě několik dalších super fotek.

Kristýna Sixtová
Kristýna Sixtová

Za zmínku stojí například snímky, kde Kristýna leží na kamenné zídce a na své už tak dost šťavnaté tělo si mačká šťávu z pomerančů.

„Šťávu z pomerančů jsem použila, protože spojení těla a jídla má vždycky úspěch,“ vysvětlila nám svůj nápad Kristýna.

Kristýna Sixtová
Kristýna Sixtová

Po výše popsané show s pomerančem došlo k prekérní situaci. Na Kristýnin pevný zadeček zaútočila vosa a my úplně upřímně přiznáváme, že poprvé v životě nějakému hmyzu závidíme.

Kristýna Sixtová

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
17109
10924