Dcera Jana Hrušínského se svlékla pro Playboy a musíme uznat, že je na co se koukat

Vůbec jsme netušili, že Jan Hrušínský má dceru a ještě k tomu takovou kočku.

To je ale asi tím, že Honza si na sociálních sítích pořád stěžuje na Zemana, Babiše, komunistickou Čínu, ale o své sexy dceři nikdy ani zmínka.

Jan Hrušínský je proti zavírání divadel, o které žádal Karel Heřmánek.

O krásné Kristýně jsme se tedy dozvěděli až díky tomu, že nám přišlo upozornění, že teď fotila nahá pro Playboy.

„Pózovat pro Playboy původně začalo jako vtípek, který manželovi (Matěj Balcar) nadhodili producenti z Punk filmu, že by se to hodilo jako propagace filmu Pánský klub. Matěj se zasmál, doma mi to tlumočil a byl docela překvapený, když zjistil, že mi to vlastně zalichotilo a jsem v pohodě to udělat,“ nechala se slyšet dcera Jana Hrušínského.

Kristýna Hrušínská

Vtipné na tom je, že divadelní principál neměl ani tušení, že se jeho vnadná dcera nechává nafotit pro oblíbený pánský časopis.

Kristýna Hrušínská

Sexy bruneta totiž o svých úmyslech rodičům vůbec neřekla. My jsme ale rádi. Táta je totiž takový demokrat, že by to dceři nakonec ještě zakázal a my bychom se neměli na co koukat.

„V den focení jsem byla dost nervózní. Je velká zodpovědnost stát se modelkou pro legendární časopis Playboy. Avšak skvělý tým vytvořil příjemnou atmosféru. Cítila jsem se uvolněná a sexy. To mi dodalo odvahu se svléknout a zapózovat, jak mě příroda sama stvořila. Výsledek rozhodně stojí za to! Jsem ráda, že jsem nakonec na spolupráci kývla,“ popsala Kristýna Hrušínská.

Kristýna Hrušínská

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
13706
5446