Pozdravte Američanku, která je hrdá na svou bradku a hledá toho pravého

Možná, ale jen možná, budete mít to štěstí a ukáže si na vás!

Existují muži, kteří by i v dospělosti dali cokoliv alespoň za to nevzhledné puberťácké chmýří pod nosem. Pak tu máme dívky, kterým rostou vousy o sto šest a ony jsou z toho zoufalé.

Ani do jedné z těchto kategorií bohužel nepatří Američanka Klyde Warrenová, které začaly růst vousy v patnácti letech a dnes má bradku, za kterou by se nemusel stydět ani vášnivý fanda ZZ top.

Klyde Warren

Klyde je ale na své vousy patřičně hrdá a tvář si prý holit nikdy nebude. Posměšky od závistivých nevousatých dívek ji prý vůbec nerozhází.

„Štiplavé poznámky ostatních mě nemohou ranit. Už jsem se naučila mít své tělo ráda,“ nechala se slyšet vousatá Američanka, která si svého vyvoleného partnera hledá na Tinderu.

Zajímavé je, že Klyde k oholení tváře přemlouvala i její matka. Bohužel pro všechny, co mají funkční oči, byla tato snaha zbytečná.

„Musíte se naučit být spokojeni s tím, jak jsou karty rozdané. Vesmír to takhle chtěl. Tak mu budu věřit, že ví, co dělá,“ říká sedmadvacetiletá dívka.

Klyde Warren

Leckoho nejspíše překvapí i fakt, že Klyde má za sebou už několik vztahů. Její kluci se s ní prý nerozešli kvůli bradce, někteří z nich si s jejími vousy dokonce rádi hráli.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14113
4613