Kim Kardashian si spletla normální večírek s fetish párty

Majitelka jednoho z nejslavnějších zadků světa posunula svou podivnost na nový level.

U Kim Kardashian jsme si už zvykli, že kamkoliv přijde, tak způsobí nemalý rozruch tím, co má na sobě. Většinou jí ale tečou kozi i pozadí z šatů, což se nám celkem zamlouvá.

Oblečená neoblečená Kim Kardashian

Teď ale Kim zvolila outfit, jehož jedinou výhodou je, že si ho může obléct klidně i Monika Štiková a lidé ji budou považovat za pořádnou šťabajznu.

Kim Kardashian

Žena, kterou na Instagramu sleduje přes čtvrt miliardy lidí, si to sebevědomým krokem nakráčela na párty pro smetánku v New Yorku  a na sobě měla jakýsi fetiš kožený kostýmek, který ji zahaloval nejenom celé její tělo, ale i obličej.

Nutno dodat, že Kim to vážně moc slušelo.

Kim Kardashian
Kim Kardashian

Kožená maska měla jen menší otvory, aby Kim alespoň trochu viděla a neudusila se. Vzadu jí trčel cop, který připomínal koňskou hřívu.

Jsme rádi, že nejsme jediní, kteří mají pocit, že si Kim nejspíše spletla den v kalendáři a místo luxusní párty se nafintila na jakousi BDSM pařbu v tajném podniku.

„Při pohledu na fotku jsem si vzpomněla na American Horror Story,“ píše jedna z fanynek.

„Za tím musí být Kanye,“ myslí si žena, podle které je jediným vysvětlením možnost, že se Kim vrátila ke svému manželovi, o kterém je známo, že podobně podivné oblečky nosí velmi rád.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
13467
2816