Donaldu Trumpovi závidíme polovinu ženských v rodině a teď i tiskovou mluvčí

Jirka Ovčáček po americku.

Pokud by se udělovala cena pro chlíváka roku, třeba Zlatý penis nebo Zlatá ruka na kozi, byl by Donald Trump něco jako americká verze Karla Gotta ve Slavících. Jak ale každopádně sami dobře víme, sexisté mají na ženy zkrátka dobrý vkus.

A tak má Trump za manželku MILFku Melanii a pokaždé, když ho ze sexuálního napadení obviní nějaká žena, vždy jde buď o modelku, co byla aspoň jednou na titulce v Playboyi, nebo o pornoherečku z takových těch stránek, kde si můžete přehrát jen trailer, ale na plnou verzi musíte mít premium účet za měsíční poplatek.

Kayleigh McEnany

Další ukázkou jeho vytříbeného vkusu je slečna jménem Kayleigh McEnany, super sexy blondýna s dlouhýma nohama, kterou si vyvolil za svou tiskovou mluvčí.

32letá mamina je od roku 2017 mluvčí národní komise republikánů, od letošního února mluvčí pro Trumpovu prezidentskou kampaň do dalších voleb a od dubna je také novopečenou mluvčí Bílého domu.

Kayleigh McEnany

Zkrátka a dobře bude prezidentem tak posedlá, že ačkoliv má doma manžela a s ním dítě, pravděpodobně už ji šéf na pracovním stole v oválné pracovně aspoň jednou fiknul. 

Kayleigh McEnany

Smutné je, že Kayleigh sice vypadá přesně na typ ženy, co má v počítači složku plnou domácího porna, ale ve skutečnosti není na internetu k dohledání ani v plavkách. 

Novinářku, reportérku nebo mluvčí dělá na vysoké úrovni už od mládí, takže si únik fotek, nad kterými úchylové jako jsme třeba my slintají, nemůže dovolit. 

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8081
4600