My máme Míru Peltu a v Anglii... Čechům ve West Hamu šéfuje bafuňářka Karren

Když Vladimír Coufal nepohlídá hráče nebo Tomáš Souček zkazí přihrávku, nemusí je to zase až tak mrzet. Zatímco v Česku se na kobereček chodí k Mírovi Peltovi nebo Ivánku Horníkovi, na britských ostrovech mají trochu jiné bafuňáře.

Karren Bradyová je místopředsedkyní londýnského West Hamu, kam oba slávisti před pár lety zamířili a udělali si v Anglii jméno.

Tahle kočka patří k šéfům fotbalového West Hamu.

Jasně, jako první vás zajímají kozi a celkově to, že Karren je mamča jako z Prciček, ale zkuste aspoň chvilku poslouchat její příběh, protože se jedná o fotbalový unikát.

Honosí se titulem baronka z Knightsbridge, také byla vyhlášena za byznysmenku roku. K tomu si připočtěte politickou kariéru, je členkou Sněmovny lordů za Konzervativní stranu, též je držitelkou Řádu britského impéria.

Karren Bradyová

Vášní Karren Bradyové ale odjakživa byl fotbal. V pouhopouhých třiadvaceti letech se stala výkonnou ředitelkou Birminghamu, často později popisovala, že se coby mladá žena v čistě mužském prostředí setkala s nejrůznějšími narážkami a sexismem, vždy byla ale tak ostrá, že si na ni nikdo nepřišel.

V kuloárech britského fotbalu dokonce koluje historka, že když v Birminghamu poprvé nastoupila do týmového autobusu, jeden z hráčů na ni houkl: „Krásně odtud vidím tvoje kozy!“ Na to měla Bradyová s klidem odpovědět: „Ale když tě prodám do Crewe (fotbalový klub z nižších soutěží, pozn. red.), už je odtamtud neuvidíš, že?“

Nakonec se dotyčný údajně doopravdy z Birminghamu pakoval...

Karren Bradyová kontroluje hráče West Hamu z čestné lože.

Jinak jí ale vždycky fotbalisti padali spíše k nohám. Největší kliku měl kanadský rodák Paul Peschisolido, který ji sbalil a udělal jí dvě děti.

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
20159
7417