Nejholčičí hádka roku: Vémola a Mikulášek si nadávají kvůli šilhání a šišlání

Jen s tou změnou, že název filmu bude šilhavý a šišlavější.

Když se MMA bijci hádají, většinou padají drsné výhrůžky. Jeden druhému vzkazuje, jak ho utluče, umlátí, uškrtí, nebo utopí v krvi.

Ale když se hádá Karlos „Terminátor Vémola, samozvaný nejlepší zápasník Česka, a ostravský raubíř Václav „Baba Jaga“ Mikulášek, tak se řeší, kdo má většího pindíka a kulky, kdo je šilhavá opice a který z nich šišlá jako kretén.

Karlos Vémola poskytl rozhovor šéfovi organizace Oktagon Ondřeji Novotnému a rýpl si do Mikuláška.

„To ani není zápasník, to je frajer, který se párkrát popral na diskotéce a hraje si na zápasníka. Myslí si, že umí zápasit, ale tolikrát, co se porval na diskotéce za celej život, to jsem zažil za jeden víkend na dveřích v Londýně,“ pravil Terminátor.

Šilhavá opice

No a „Baba Jaga“ si to vzal osobně. Tak moc, že místo aby o Karlosovi jednoduše prohlásil, že taky neumí zápasit, tak začal řešit jeho vzhled.

„Ten zku*vysyn šilhavý, ty p*čo! Ty opice jedna,“ řekl Mikulášek ve videu na Facebooku a jednoznačně tím myslel Karlose, o kterém je známo, že jeho oči mu utíkají z důlků každé na jinou stranu.

„Můj škulavý Karlosi, ty opice! Mám respekt k tomu, co jsi dokázal za svoji kariéru. S tím, že nejsem zápasník, máš pravdu. Ale na těch dveřích dělám pořád teda dokud nepřišla karanténa, tak nevím, kdo toho má za sebou víc. V tomto ohledu si nebudeme měřit párky, stejnak ho mám většího,“ dodal ještě Mikulášek.

Václav Mikulášek by rád zápasil s Karlosem Vémolou.

Terminátor tedy usoudil, že se Mikuláškovi začne posmívat pro jeho šišlání.

Koukám, že tady to frajer těžce neunesl. Já jen řekl, co si o něm myslím jako o zápasníkovi, že prostě nic neumí a on se hned rozbrečel na sociálních sítích a vypisoval o mých šikmých očích a podobně. To opravdu mrzí od frajera, kterej je skoro bez zubů a šišlá jako debil,“ napsal na svém Instagramu Vémola.

„Můj milý Kájo. Co ti mám říct? I když jsem možná prošel jen diskotékovým výcvikem, pořád ta vajca mám větší. Co si o mně myslíš, to je tvůj názor. Já tě respektuji, jako člověka a zápasníka. Něco jsi dokázal, ale trepeš hovna. Ale taková hovna, more. Sotva jsi se postavil ze země a hned chceš kopat do ostatních. Tak není ti trapně? Kdykoliv a kdekoliv. Tady jsem,“ zareagoval zase Mikulášek.

Zápasník Karlos Vémola soupeře nediví, on je „cítí“.

Zatímco „Baba Jaga“ stojí o zápas s Karlosem, tak Terminátor, kterého v listopadu totálně přejel slovenský bijec Attila Végh, si stojí za tím, že takovýto soupeř je pod jeho úroveň a nazývá ho „potravou“.

U Karlose ale platí, že co řekne, tak se většinou stane naopak. 

Vzpomínáte, jak vyzval rapera Marpa k zápasu? Když se začaly objevovat hlasy, že by mohl dostat od zpívajícího boxera na kasu, tak svou výzvu ihned stáhl. Teď když cítí, že by z toho mohly kápnout prašule a sen o návratu do UFC se definitivně rozplynul, tak zase vyhlašuje, že Marpa klidně zbije.

Než k zápasu dojde, tak zatím můžete hlasovat, který fighter je pro vás ten ošklivější.

Nebo blbější.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8103
2585