Kanye West bojuje za lepší svět pro hudebníky chc*ním na cenu Grammy

Ještě že nebojuje třeba za důchodce.

Kanye West k široké paletě svých profesí, která zahrnuje vše, co si jen dovedete představit, od rapera, přes prototyp chovance bohnického ústavu až po kandidáta na prezidenta Spojených států, zahrnul i dobrodineckou činnost.

Vyrazil do boje proti nahrávacím studiím, které prý šmelí smlouvy s hudebníky tak, aby z nich vytřískaly co nejvíc peněz. A bojuje vskutku originálním způsobem. 

Močením. 

Na protest se prostě vych*al na jednu ze svých jednadvaceti cen Grammy a video zveřejnil na Twitteru společně se všemi stránkami svojí smlouvy se společností Universal jednu po druhé, což dělá dohromady asi tak 765465 tweetů.

„Devadesát procent hudebních kontraktů na této planetě spočívá v královských odměnách pro hudební vydavatelství. Taková smlouva je past, ze které se nikdy nemůžete dostat. Jsou v ní všechny ty skryté výdaje, jako jsou „distribuční poplatky“, které tam ty společnosti dávají, aby z naší práce získaly co nejvíce peněz,“ napsal Kanye na Twitteru. 

Kanye West

Jako dobrý, licenční podmínky při instalaci počítačových her jsme měli na párku celé dětství, ale smlouvu s nahrávací společností asi není od věci si alespoň trochu projet.

Vzápětí ještě Kanye West stihl zveřejnit číslo na editora Forbesu, aby mu fanoušci zavolali, že je rasista, protože Kanyeho neumístil do žebříčku miliardářů. 

Takhle se dělá kampaň.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
4963
7953