Kazašský pansexuál Juri: S nafukovací pannou se rozvedl, teď má ženu s kuřecím tělem

Bohužel jim nebylo přáno.

Kazašský svalovec Juri Toločko nedávno šokoval celý svět, tím, že si vzal za ženu nafukovací pannu, které říká Margo.

Tento příběh je ale ještě šílenější, než se na první pohled zdál. Když Juri musel dát svou manželku do servisu, protože se rozbila, tak se poté světu přiznal, že jí byl nevěrný.

Juri Toločko

Jelikož je Juri takzvaný pansexuál, což znamená, že se může zamilovat do čehokoliv, tak nikoho asi nepřekvapí, že ho nedávno vzrušila černá barva, tak se celý pomaloval a vzdychal u toho.

„Nejprve jsem si namaloval vrchní část těla, pak dolní. Potom jsem udělal špinavou práci a bylo to skvělé. Jsem obzvláště vášnivý, když jsem špinavý. Bílá na černé vypadá skvěle,“ vysvětlil svou novou zálibu Juri.

Juri Toločko

No a je ještě hůř. S výše uvedenou nafukovací ženou se šílený Kazach podle svých slov rozvedl. Pár prý nezvládl vztahovou krizi po výše zmíněné nevěře.

Juri ale dlouho nesmutnil a našel si novou životní lásku v podobě nafukovací panny, které říká Lola a stihl ji už představit svým fanouškům.

„Jsem opravdu šťastný, ona je vynikající. Má ženskou hlavu, ale tělo kuřete. Její pupek je hluboký a můžu ho využívat jako vaginu,“ neskrývá štěstí Juri, který natočil také video, na kterém se s Lolou mazlí a popisuje její další výhody.

„Chtěl jsem takovou sexuální hračku. Zároveň jsem se rozhodl, že budu mít harém. V naší rodině nás může být mnoho. A právě to je vzrušující,“ dodal Juri.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11469
5525