Kazašská pohádka má smutný konec: Juri podvedl nafukovací ženu, ona má deprese

Připravte se, že uroníte nejednu slzu.

Není tomu dlouho, co nás pobavil a zároveň zhnusil příběh kazašského chlupatého kulturisty Juri Toločka, který se oženil s nafukovací pannou. Ano, čtete správně, opravdu uspořádal skutečný obřad a vzal si za ženu nafukovací pannu. A po svatbě ještě tenhle chlapík říkal, jak je to normální a že je štěstím bez sebe.

„Jsem pansexuál, můžu se zamilovat do osoby, do obrazu i do duše,“ vysvětlil svou lásku pro Daily Star kazašský svalovec, kterého v říjnu kvůli jeho názorům zmlátila skupina útočníků.

Juri Toločko

Bohužel ale i tato pohádka plná lásky má smutný konec. Juri byl totiž své plastové ženě nevěrný a na svém Instagramu se k tomu ještě veřejně přiznal.

Jelikož je Juri takzvaný pansexuál a může se zamilovat do jakýchkoliv předmětů, tak nikoho nepřekvapí, že se hora svalů natočila, jak se mazlí s jakousi postříbřenou věcí a divně u toho vzdychá.

06.ledna 2021 v 22:55, příspěvek archivován: 19.ledna 2021 v 10:47

Jeden z fanoušků se Juriho zeptal, jestli svou ženu  podvádí. On odpověděl, že možná ano. Nelíbí se mu totiž čekání, až se jeho nemocná žena vrátí z nemocnice, tedy z opravny hraček.

Jestli jste to dočetli až sem, tak se nejspíše ptáte, co se nafukovací panně, které kulturista říká „Margo“, asi stalo, že?

Margo prý byla moc smutná z toho, že se jí lidé na sociálních sítích smějí. Juri se tedy jako správný manžel rozhodl, že jí zaplatí plastickou operaci.

Juri Toločko

Nejhorší na tom celém příběhu je to, že jsme si nemuseli nic vymýšlet.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9464
3508