Kazašský kulturista, který se oženil s nafukovací pannou, si našel novou zálibu

A my bychom byli blázni, kdybychom vás o tom neinformovali.

O kazašském svalovci, který na tom po psychické stránce není úplně nejlépe a vzal si před časem za ženu nafukovací pannu, jsme už párkrát psali.

Juri Toločko svou silikonovou manželku před časem dokonce podvedl s neznámým předmětem, jelikož je takzvaný pansexuál, což znamená, že se může zamilovat do čehokoliv.

Juri Toločko

To, čeho jsem se pár týdnů obávali, je tady. Juri, kterého by dost možná vzrušovalo i naše ořezávátko či kružítko, si našel novou úchylku.

Tentokrát se tento chlupatý svalouš z neznámých důvodů pomaloval černou barvou. U prapodivného aktu se natočil, vydával u toho hodně nehezké zvuky a na Instagramu přidal i vysvětlení, proč něco takového udělal.

Že bychom ale z jeho slov pochopili, co se mu honí hlavou, to se říct nedá.

„Nejprve jsem si namaloval vrchní část těla, pak dolní. Potom jsem uděla špinavou práci a bylo to skvělé. Jsem obzvláště vášnivý, když jsem špinavý. Bílá na černé vypadá skvěle,“ napsal Juri.

11.února 2021 v 11:55, příspěvek archivován: 11.února 2021 v 17:18

Nejprve jsme si mysleli, že tou špinavou prací tenhle vazoun myslel, že měl bláto na hřišti, ale nejspíše to mělo znamenat, že svým pomalovaným tělem vymaloval obývák.

Snad, tvl.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9872
4246