JPM kočka týdne: Poznejte sexy Nikitu, která kromě svlékání miluje Mortal Kombat a Tekkena

Je to zvláštní. Kluci, kteří denně paří počítačové hry, jsou většinou uhrovatí podivíni, které jsme na škole trochu šikanovali. Když ale mrská hry holka, tak je to většinou pořádná šťabajzna.

Pro důkaz nemusíme chodit daleko. Třeba taková sexy kočka Nikita, která jede docela slušný bomby na svým Instagramu a prodává své nahé fotky na OnlyFans.

Nikita

Nikita (23) patří k těm kráskám, které jsme zahrnuly do zbrusu nové rubriky JPM kočka týdne. Tento počin jsme rozjely ve spolupráci s fotografem celebrit Filipem Matušinským, který v minulosti fotil i pro pánský magazín Playboy.

Filip Matušinský je fotograf celebrit a fotil i pro Playboy.

Filip byl tak hodný, že pro nás a pro vás Nikitu nafotil bez šatů a ze všech úhlů. Pak nám na tuhle kočku dal číslo (které vám ale nedáme), abychom z ní vytřískali nějaké pikantnosti.

Nikita

„S Filipem se mi spolupracuje nejlíp, je to totální profík a ví, co má dělat. Bylo to bezchybné,“ řekla nám na úvod třiadvacetiletá sexbomba.

Nikita

To zrovna pikantní nebylo, uznáváme, pak ale přišly mnohem zajímavější informace.

Na OnlyFans jsem aktivní asi 10 měsíců, ale modelingu se věnuji už od 14 let. Rodina mě do toho vždy trochu tlačila. Dříve jsem dělala v gastru, během covidu se ale nedala sehnat práce. Hlavně si myslím, že mám dost co ukázat,“ myslí si Nikita, se kterou do puntíku souhlasíme.

„Ve volném čase chodím do fitka, jsem hodně s kamarády, mám ráda auta, takže jsem i často v autě. Sem tam do toho kalím. Dost taky hraji hry,“ svěřila se kráska s dokonalým tělem.

Nikita

Mezi nejoblíbenější hry sexy Nikity patří legendární mlátičky jako jsou Mortal Kombat a Tekken.

Další kočku vám přineseme již brzy. Zatím se můžete kouknout na Nikitu v galerii a začít ji sledovat na Instagramu.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14751
6187