Věděli jste, že skrblík a odpuzovač žen Alan Harper je ve skutečnosti docela frajer?

Trochu nám připomíná Hitmana. Jenom má místo čárového kódu frajerský plnovous a spíše než, že nás odpráskne pistolí s tlumičem, se bojíme toho, že nás uobjímá k smrti.

V seriálu Dva a půl chlapa hrál Jon Cryer zoufalého skrblíka Alana Harpera, který dokonale odpuzuje ženy a významnou část svého života přespává na rozkládacím gauči v domě svého bohatého bratra, který naopak u něžného pohlaví vždy slavil velký úspěch.

V seriálu vám ho v každém díle bylo tak líto, že byste mu nejraději dali nějaké drobné, poplácali ho po ramenou a řekli mu: Neboj, to bude dobrý!

Takhle Alana známe.

V reálném životě je tomu ale trochu jinak. Zatímco Charlie Sheen v seriálu vlastně ztvárnil sám sebe (nebo spíše trochu mírnější verzi), tak Cryer je ve skutečnosti úplným opakem Alana Harpera.

Nemá na hlavě ten nemožný účes, který připomíná vlasy ve spreji, nenosí oblečení pro důchodce, které z něj na první pohled dělá udržovaného šedesátníka. 

Je to velký milovník aut

Rozhodně to také není žádný škrt. Spíše naopak. Obléká se draze a stylově, miluje rychlá auta. Oproti své osudové postavě má ještě minimálně jedno další velké plus - ženy ho milují!

Jon Cryer

Nejenže mu fanynky pod každou fotkou na Instagramu píší, jak je krásný, ale jemu se na rozdíl od Alana daří udržet si krásné ženy, které z něj navíc nedělají onuci.

V roce 1999 si Cryer vzal britskou herečku Sarah Triggerovou, se kterou má syna Charlieho Austina. Manželé se sice po pěti letech rozvedli, ale Alan rozhodně nemusel prosit svého bráchu o střechu nad hlavou.

Rychle se zmátořil a po pár letech se oženil s reportérkou Lisou Joynerovou.

Jon Cryer s manželkou Lisou

Je to smutné, ale něco má přeci jen tenhle holohlavý frajer společného s tím seriálovým zoufalcem.

Stejně jako Alana, tak i Jona Cryera ženy dlouhodobě podezírají z toho, že tají svou skutečnou sexuální orientaci.

Dokonce jeho současná manželka v roce 2012 v Jeff Probst Show řekla, že když začala s Jonem chodit, tak si nebyla jistá, jestli je to heterosexuál. Prý ji totiž ze začátku nechtěl líbat.

Jon všechny tyto spekulace vždy popíral.

Na Instagramu jsou populárnější i podprůměrní čeští influenceři

Za zmínku stojí také rozdíl v popularitě mezi Charliem Sheenem a Jonem Cryerem.

Prvního zmiňovaného na Instagramu sleduje téměř milion uživatelů, Cryer je na sociální síti celkem nováček a pyšní se pouze necelými devíti tisíci followery. V tomto měřítku jsou na tom lépe i podprůměrní influenceři z Česka.

Vypadá trochu jako Hitman s vousama.

Cryer si z toho ale velkou hlavu nedělá.

Na Instagramu sdílí fotky jen výjimečně. Působí jako takový ten chlapík, co si slávy už užil dost a teď si dává zasloužený pohov.

A my mu ho přejeme!

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
10896
4557