Jirka Šlégr překecal svou MILF ženu, aby se nám ukázala v bikinách. Gumo, my ti děkujem!

Vlastně ani nevíme, proč se Jirkovi Šlégrovi říká Guma. Podle nás je to totiž génius.

„Takhle pálí guma!“

Legendární věta, kterou během zápasu s Kanadou na olympiádě v Naganu 1998 zvolal komentátor Robert Záruba, platí i pro dnešní situaci.

Před pár týdny si totiž založila instagramový profil Šlégrova manželka a bývalá modelka Lucie, na kterou jsme už skoro zapomněli.

Ona se nám ale naštěstí zase s chutí připomněla a na svém profilu sdílela několik super fotek v bikinách. Na snímcích nás pochopitelně zaujaly její super kozi.

Lucka Šlégrová jede na Instagramu docela bomby.
Lucka Šlégrová jede na Instagramu docela bomby.

Zatímco my jsme si opět proslintali díru do koberce, Lucka tvrdí, že je svým tělem spíše nespokojená a přijde jí blbé podobné fotky sdílet.

„Necítila jsem se na to sem přidávat sebe v plavkách,“ napsala na sociální síti Lucka, kterou nakonec k sexy snímků na Instagram přemluvil její milý manžel, pan Guma.

Lucka Šlégrová jede na Instagramu docela bomby.

O Šlégrovi se přitom traduje, že není zrovna nejostřejší tužkou v penále. Teď nás ale vyvedl z omylu a ukázal, že je to génius, který si na ne zrovna bystrého muže pouze hraje.

„Můj úžasný muž mi říká, ty jsi fakt praštěná, vypadáš skvěle, bude ti 40, porodila jsi 3 děti, furt nechápu, proč se tak podceňuješ,“ píše Lucie, kterou jsme si dnes nově zařadili na seznam nejlepších českých milfek.

Stále se může pyšnit bujnou postavou jako při Miss.

Lucka navíc svým kamarádům slíbila, že se pokusí na sobě zamakat, aby vypadala ještě lépe.

Těžko si to dovedeme představit, ale pokud se jí to povede, naše reakce bude zhruba takováto.

via GIPHY

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
14387
2008