Starosta zapomněl na videokonferenci ke koronaviru, před kamerou klátil pokladní

Bez roušky a sociálního distancování!

Starosta filipínské vesnice na předměstí Manily Jesus Estil měl mít se zastupiteli videokonferenci ke koronaviru. Bohužel na ni zapomněl, protože měl zrovna spoustu práce s obcováním na pokladní z radnice.

Hele, za nás úplně v pohodě. Na jednání holt člověk někdy zapomene a číslo se zaměstnankyní je mnohem sympatičtější výmluva než „zaspal jsem“ nebo „ujel mi autobus“.

Bohužel pro pana Estila má celá událost ještě několik doplňujících okolností, které způsobily, že je z pana Estila virál.

Tak zaprvé, pokladní klátil rovnou ve svojí kanceláři. Zadruhé, videokonferenční aplikace zůstala na jeho počítači spuštěná a připojili se k ní ostatní účastníci jednání. A za třetí...

„Video ukázalo, že se starosta vesnice Jesus Estil dopustil hrubého, chlípného chování vůči místní pokladní, která je manželkou jeho kamaráda,“ okomentoval situaci jeden ze svědků. 

Au. Aby si tě celý svět sdílel, jak klátíš kámošovu manželku, to prostě nechceš.

A pak tu máme ještě bonbónek: Začtvrté, ženatý je samozřejmě i pan starosta.

Řada lidí se videem baví a Jesusovi Estilovi fandí, místní ho mají za dobytka, co by měl rezignovat. My vám nevíme, přece jen na kámošovu holku se nesahá a už vůbec ne pinďourem!

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
10129
5869