Všimli jste si, že Německo na hokejovém mistrovství trénuje docela fajn šťabajzna?

My přiznáváme, že jsme to zaregistrovali až nyní, ale lepší pozdě, než nikdy.

Nikdy jsme si nemysleli, že to někdy řekneme nebo napíšeme, ale chtěli bychom být Němci a hrát za jejich hokejový nároďák.

Důvodem není to, že bychom toužili po slávě nebo tvrdých hitech na ledě, ale hodně se nám zamlouvá představa, že by nás koučovala devětadvacetiletá kočka z Kanady Jessica Campbellová.

Jessica Campbell

Ano, fakt si neděláme srandu, tahle fajn bloncka teď cepuje německé hokejisty coby asistentka trenéra na světovém šampionátu a zarazilo nás, že o ní česká média příliš nepíší, protože ona je fakt docela kus.

Jessica Campbell

Hokejovým světem se šíří zprávy, že Campbellová nedostala místo trenérky kvůli svému vzhledu, ale díky profesním kvalitám.

„Výrazně posílila náš trenérský tým. Jessica velmi dobře komunikuje a mluví, tvrdě pracuje a má jiný pohled na to, jak můžeme nastavit kulisy hry,“ pochválil trenérku její nadřízený Toni Söderholm, finský kouč Němců.

„U hráčů má velký respekt. Má profesionální pohled na technické know how. Pracuje s velkou energií, neustále hledá řešení pro odstranění chyb v naší hře,“ dodal zkušený trenér, který si spolupráci s Jessicou nemůže vynachválit.

Jessica Campbell

Jak my mu rozumíme... S Jessicou se totiž musí spolupracovat jedna radost.

Jessica Campbell

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11968
5476