Jessica Alves má konečně „tu holčičí věc“. Je prý oteklá, roztomilá a umí se sama navlhčit

A teď už jen najít někoho, kdo ji připraví o panenství.

Jessica Alves, který se narodil jako docela normální chlapec Rodrigo, z něhož se pak stal živý Ken Roddy a dnes už je to Barbie Jessica, podstoupil v Thajsku operaci, která z něj prý definitivně udělala ženu, tedy nechal si nainstalovat vagínu.

Rodrigo Alves alias Jessica Alves

A ze své vagíny teď má takovou radost, že o ní hodně mluví a člověk se dozví i to, co vědět tak úplně nepotřeboval.

„Mám pocit, že jsem se ve svých 37 letech znovu narodila. Miluji svou novou vagínu. Je trochu oteklá, ale velice roztomilá. Nyní můžu začít žít svůj nový život jako žena a za tři měsíce si budu moct užívat i sexuálně!“ rozradostněl se Jessica v rozhovoru pro server Mail Online.

Jessica Alves

Vagínu prý chirurgové udělali z jakési břišní tkáně, která je elastická a dokáže se sama navlhčit, takže to tam bude klouzat jedna báseň. Teď už jen zbývá najít dobrovolníka, jenže to nebude tak snadné!

„Musela jsem stáhnout fotografii, na které jsem skoro nahá, protože mi spousta mužů začala posílat zprávy a já nevím, jak reagovat. Někteří mi dokonce nabízejí peníze, aby mohli pokořit moje panenství. Jeden mi nabídl 15 tisíc liber! Ale já bych nikdy své tělo neprodala, hledám lásku, ne peníze. Problém je, že nikoho zatím nemám. Chci, aby ten okamžik byl magický a speciální a budu čekat tak dlouho, dokud nepřijde ten pravý,“ říká Jessica.

Takto teď vypadá Rodrigo Alves.

Tak kdybyste snad měli zájem o oteklou, ale roztomilou a nepošpiněnou vagínu, zkuste Jessice napsat.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
7493
9430