Jessica, která bývala Rodrigem, ukázala vše a lidé jí nabízejí statisíce za odpanění

Vím, že jsme nedávno slibovali, že o Rodrigovi alias Jessice už psát příliš nebudeme, ale snad pochopíte, že tohle jsme nemohli nechat jen tak.

Jessica Alves, který dříve bývala Rodrigem Alvesem a svět jí dal přezdívku „živý Ken“, se nedávno oficiálně stala ženou. Se svou vaginou je Brazilka prý velmi spokojená.

„Nikdy není pozdě najít štěstí. Neexistuje určitý věk, který je vhodný k tomu, abyste se nechali přeoperovat,“ vzkázala Jessica všem lidem, kteří přemýšlejí také o změně pohlaví.

Jessica Alves

Jessica se také nedávno nechala slyšet, že ji někteří lidé nabízejí opravdu velké částky za to, že jim dá svůj „věneček“. 

Jeden chlapík byl prý schopen za odpanění bývalého muže dát na stůl zhruba půl milionu korun. Jessica to ale prý odmítla, nejspíše protože čeká na svého vysněného prince.

Muže, se kterým by byla přeoperovaná Brazilka šťastná, se Jessica snaží sbalit na sociální síti Instagram, kde to poslední dobou pořádně rozjíždí. 

Na chvíli se na jejím profilu objevila fotografie, na které je Jessica úplně nahá a části intimních partií jí zakrývají pouze emotikony ohně. 

Netrvalo dlouho a pikantní snímek z Instagramu zmizel. Nebojte, my jsme ale jako vždy měli oči na stopkách a fotku pro vás máme v 4K rozlišení.

Tady je:

Jessica Alves

Jessice snímek nejspíše smazali, protože na něm ukazovala příliš. To se ale Brazilce vůbec nelíbí a rozhodla se rozjet menší válku s Instagramem. 

Ve stories sdílela další nahé snímky, které podle nás nepotřebují komentář.

Jessica Alves
Jessica Alves

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12754
2369