Nevíme jak vy, ale my budeme stopro fandit už jen Chorvatům. Důvodem je slib sexy Ivanky

A pak, že holky do fotbalu nepatří...

O sexy chorvatské fanynce Ivance Knöll jsme vás už informovali a vám se to tak líbili, že jsme se rozhodli udělat menší pokračování.

Kráska, která na fotbalovém mistrovství světa v Kataru provokuje tamní šejky svými velmi vyzývavými outfity, se v muslimské zemi postarala o další pozdvižení.

Ivana Knöll

V zápase s Brazílií se totiž dostala do křížku s členem pořadatelské služby. Mladému muži se totiž vůbec nelíbilo, že za Ivankou chodí davy fanoušků a prosí ji o fotku.

„Nedovolili fanouškům, aby se se mnou vyfotili a pózovali na zábradlí. Ptala jsem se jich, proč jsou tak hrubí,“ řekla německému Bildu chorvatská sexbomba, kterou na Instagramu sleduje téměř 2,5 milionu lidí.

„Všichni se mnou chtějí mít fotku. Dokonce i místní,“ dodala modelka, která na poslední zápas dorazila v latexovém kompletu.

Ivana Knöll se pohádala s členy pořadatelské služby.

Nejvíce sexy fanynka právě probíhajícího šampionátu se rozhodla, že katarským puritánům asi způsobí infarkt. V rozhovoru se zahraničními novináři totiž oznámila, že pokud Chorvaté na turnaji vybojují zlato, tak ona se svlékne úplně do naha.

Ivana Knöll

Měli jsme trochu dilema, jestli fandit Argentině v čele s hvězdným Messim, anebo držet palce chorvatským „betonářům“, ke kterým se každý rok jezdíme cachtat do moře a pít jejich pivo a víno.

No, musíme říct, že pochyby jsou rázem pryč a my už máme jasno!

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12931
11224