Tátovi jsem sbalil buchtu a pak jsem zjistil, že to byl chlap, vypráví syn Ivana Jonáka

To se tak holt někdy stane.

Ivan Jonák byl možná vůbec největší badass české historie, co stejně jako my rád čuměl na kozi a pařil. Rozhovor s ním by byl něco jako vrchol našich kariér, jenže když člověk má šedesát let nadváhu a hulí jak fabrika, můžete tu příležitost snadno promeškat.

Rozhodli jsme se proto oslovit alespoň jeho syna Adama. To je to mimčo ze slavné fotky, jak na ní Jonák drží kvér.

Ikonická fotka Jonáka se synem a pistolí, která ho nejvíce vystihuje jako krále...

Příjmení má sice po mámě, Jonákově milence Jahůdce, tedy ne, že by se jmenoval pan Jahůdka, to byla přezdívka, na tátu ale nikdy nezanevřel. 

Naopak s ním po jeho propuštění z kriminálu často a rád kalil.

„Mám s tátou z diskoték pár vtipných historek. Třeba tu, jak mě poslal z Coco baru domů pro jeho zubní protézu,“ začíná vyprávění junior.

„Popravdě už ani nevím, jak se mi povedlo tam trefit, pak mi nějaký taxikář nadával, že ani neumím zaparkovat, když jsem se vrátil. Sekuriťák v baru po mně chtěl, ať mu ukážu, co mám v té modré krabičce od zmrzliny. Tak mu říkám, že zuby pro tátu, že to mu nemůžu jen tak ukazovat. On ale trval na tom, ať to otevřu. No, tak viděl, že jsou tam fakt zuby Ivana Jonáka,“ vzpomíná pobaveně syn Adam.

Adam zažil s tátou Ivanem Jonákem celou spoustu zážitků.

Další historka je o něco divočejší. To totiž tátovi utekl s chlastačky s jeho holkou. No, holkou...

„Utekl jsem mu s jeho přítelkyní k ní domů. On mě tam nechal hledat všude v baru, ale já spal u ní. Nic mezi námi ale nebylo. Já totiž zjistil, že to byl přeoperovaný chlap! Táta to pak při jedné večeři vytáhl a prohlásil, že jsem spal s chlapem. Na to jsem řekl něco, co mě mrzí dodnes. Že nevím, co on v tom vězení dělal, ale že já na chlapy nejsem,“ vzpomíná Adam.

Ivan Jonák si do poslední chvíle užíval v obklopení mladých dam.

Na něco takového byl ovšem Ivan Jonák, milovník žen a tvrdého porna, hodně háklivý.

„Nastalo minutové ticho. Já v tu chvíli věděl, že jsem zašel daleko. Táta na to nic neřekl, ale to ani nemusel, protože já věděl, že s něčím takovým jsem přešlápl. Už jsme se o tom dál nebavili, on tušil, že já dobře pochopil, že to bylo nevhodné,“ vypráví syn.

Seriál Devadesátky prý Adam neviděl, protože se chtěl dívat, ale usnul. Na to jsme neměli moc co říct. No, třeba nám ho někdy zrecenzuje.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
11400
6651