Tato osmdesátiletá Britka si našla milujícího Egypťana, který prý nechce její peníze

A my tomu věříme, protože svět je krásný.

Dnes pro vás máme příběh osmdesátileté britské stařenky Iris Jones, která si na stará kolena nabrnkla egyptského krasavce a modýlka Mohameda. Mohamedovi je 35 let a mohl by denně klátit mladé turistky, kterých každým rokem do Egypta přiletí desítky tisíc. On si ale vybral jinou cestu.

S roztomilou babčou Iris se seznámil loni na Facebooku. Začali si psát a ona se rozhodla, že za ním poletí do Egypta. Tam prý mezi nimi přeskočila jiskra tak silná, že spolu prý hned první noc pěkně dováděli a druhý den byla Iris „celá bolavá“.

„Byl jsem velmi nervózní, ale v okamžiku, kdy jsem se na ni podíval, jsem věděl, že to je pravá láska. Mám velké štěstí, že jsem našel takovou ženu,“ nechal se slyšet Mohamed.

Před časem zamilovaný pár stvrdil svou lásku před oltářem. Mohameda někteří podezřívají z toho, že je klasický zlatokop. On se ale brání.

„Nechci peníze, mám se dobře,“ řekl egyptský fešák a milovník starších žen.

Iris Jones a její zajíček

Egyptský svůdník žil ještě nedávno se svými rodiči a třemi sourozenci v třípokojovém bytě. Iris je bývalá uklízečka, žije v domě sama a dostává důchod 200 liber týdně. 

„Nezajímá mě, kde žijeme, nebo jestli je bohatá či chudá. Jenom chci být s Iris,“ říká Mohamed, který ještě neví, jestli bude s Iris žít v Egyptě nebo v Británii.

Některé zdroje uvádějí, že Iris kvůli svému mladému ženichovi dokonce konvertovala k Islámu. Mohamed sice tvrdí, že tvrdě pracuje a má své vlastní peníze, podle Mail Online se ale před časem vzdal své práce (pracoval jako svářeč) a chce trávit co nejvíce času se svou manželkou.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8814
4877