Ukrajinka z Prahy jede bomby na OnlyFans. Chce prý pomoci rodině v rodné zemi

Tomu se říká svlíkačka za dobrou věc!

V posledních letech jsme narazili už na hodně OnlyFans koček, které svůj „byznys“ vysvětlují velmi originálním způsobem.

Zdaleka nejvíc nás ale zaujala sexy Ukrajinka Irina, která aktuálně žije v Praze a na svém Instagramu se chlubí, že patří mezi 0,78 % nejoblíbenějších OnlyFans modelek světa.

Irinečka

Ukrajinská kočka, která soudě podle silného přízvuku žije v Česku zhruba od počátku války ve své rodné zemi, fanouškům nedávno vysvětlila, proč si vlastně nedávno založila OnlyFans.

„Proč jsem začala s OFíkem? Abych mohla podporovat svou rodinu na Ukrajině,“ tvrdí krásná Irina.

Irinečka

Irina vám ohodnotí nádobíčko a sex chat prý není problém

Zlehka jsme prošmejdili její OnlyFans profil a zaujalo nás hned několik věcí. Zaprvé je moc fajn, že Irina právě láká své fanoušky na týdenní předplatné zdarma. Hodně se nám také líbí její „nabídka“ činností, které pro nás může udělat.

Irinečka

Svůdná Ukrajinka nabízí sex chat, nahé fotky do zpráv, ale také takzvaný dickrating. Pro ty, co neumí anglicky: znamená to, že pošlete Irině fotku svého pindíka a ona vám zašle hlasovou zprávu, ve které bude vaše nádobíčko hodnotit okem odbornice.

„Jsem aktivní každý den,“ vzkazuje Irina.

A fotky, které Irča dává na svůj OnlyFans profil taky docela ujdou. Tady je menší ochutnávka, kterou jsme sehnali samozřejmě legální cestou.

Co myslíte?

Irinečka
Irinečka

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
19820
12291