Kuřte bez kouře! IQOS přichází s novinkou VEEV a Češi budou první, kdo ji vyzkouší

Společnost Phillip Morris si vytyčila cíl v podobě budoucnosti bez cigaretového kouře a postupně se stala tahounem na trhu bezdýmných alternativ s nižším rizikem pro zdraví dospělých kuřáků. . Před třemi lety přišla se zařízením na zahřívání tabáku IQOS, a ta je natolik úspěšné, že ho teď doplní novinka IQOS VEEV.

O co jde?

IQOS VEEV je moderní elektronická cigareta, která produkuje o 95 % méně škodlivých látek než klasická cigareta. Za pomoci inteligentní technologie odpařuje nikotin obsahující e-kapalinu a uživatel tak vdechuje pouze aerosol s nikotinem, nikoliv kouř a dehet.

IQOS VEEV je moderní elektronická cigareta, která produkuje o 95 % méně škodlivých látek než klasická cigareta. Za pomoci inteligentní technologie odpařuje e-kapalinu obsahující nikotin a uživatel tak vdechuje pouze aerosol , nikoliv kouř a dehet.

IQOS VEEV je nejnovější kapslová elektronická cigareta od společnosti PMI

Prostřednictvím mobilní aplikace, přes kterou je možné VEEV ovládat, si také lze nastavit velikost oblaku aerosolu, druh vibrací nebo přístroj uzamknout. 

Do IQOS VEEV se vkládají náplně přímo od výrobce. Jde o tzv. uzavřený systém, náplně tedy nelze nijak upravovat, což je bezpečnější. Na trhu jsou čtyři, a to Classic Auburn, Classic Blond, Classic Mint, Green Mix a také 3 druhy náplní s ovocnou chutí v prodeji od dubna : Sunglow mix, Red mix a Mauve mix.

 „Uvedení IQOS VEEV na český trh představuje další významný milník na naší cestě k vytvoření budoucnosti bez cigaretového kouře. Rozšiřuje řadu našich produktů, které díky investicím do vědy a výzkumu vyvíjíme tak, abychom dospělým kuřákům, kteří by jinak pokračovali v kouření cigaret, umožnili zvolit méně rizikovou alternativu,“ říká Andrea Gontkovičová, generální ředitelka Philip Morris ČR a.s.

Našim zákazníkům velmi pečlivě nasloucháme a víme, že jedna varianta bezdýmného produktu nedokáže uspokojit potřeby všech. Jsem proto nesmírně ráda, že právě Česká republika se stává prvním evropským a druhým světovým trhem, na který IQOS VEEV, naše nejpokročilejší řešení v segmentu vapingu a elektronických cigaret, uvádíme,“ dodává Gontkovičová.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
12854
3823