Iqos párty roku přenesla své hosty do nové dimenze a přivezla do Prahy hvězdu č. 1 Johna Newmana

V pražských Letňanech proběhla akce pro více jak 1500 lidí a bezesporu se jednalo o párty roku pořádanou ke příležitosti představení nového zařízení na nahřívaný tabák Iqos Iluma, který vstoupil na český a slovenský trh. Toto bezdýmné zařízení využívající revoluční technologii indukčního ohřevu tabáku bez nahřívací čepele a nutnosti čištění, bylo slavnostně představeno během akce, kde nechybělo spojení umění, hudby a úplně nové dimenze.

Dvě propojené obří haly v pražských Letňanech nabídly svým hostům mimořádný zážitek nechat se pohltit v „nové dimenzi“, kterou představila společnost Philip Morris International se svým novým výrobkem Iqos Iluma, se kterým oslavuje úspěšných třicet let na českém a slovenském trhu.

Celým večerem provázel moderátor Leoš Mareš a Vera Wisterová, k nimž se připojili coby česko-slovenské osobnosti vítězka MasterChef Česko 2021 Veronika Besky Beskydiarová, vizuální umělkyně, fotografka a art directorka Eliška Sky Kyselková a uznávaný módní návrhář Jan Černý.

Párty roku Iqos Iluma

Již od počátku programu na zhruba 1500 hostů čekala umělecká čísla jako například ta taneční, která měla na svědomí seskupení Strech dance nebo Breakdancers.

Párty roku Iqos Iluma

O světelnou show se postarala skupina Pyroterra, jejíž vystoupení bylo plné laserových různobarevných paprsků a tance, vrcholem večera pak byl koncert britské hvězdy Johna Newmana, jenž se proslavil svým hitem Love Me Again, aby návštěvníků Iqos párty roku dokázal, že je i vynikajícím DJ. Připravil si téměř dvouhodinový set, kterým rozparádil snad všechny a na konci samozřejmě nechyběl jeho slavný hit, se kterým okupoval první příčky všech velkých hitparád.

Párty roku Iqos Iluma

Po něm se djského pultu chopili DJ Adriana nebo DJ Jimmy Pé a akce v jejich režii pokračovala až do pozdních nočních hodin.

Aby energie vydržela všem, párty roku v Letňanech pro své hosty připravila unikátní pohoštění na každém volném prostoru dvou hal spojených tunelem, který vás zavedl do „nové dimenze“. Obří rauty obsahovaly vše pro jakéhokoliv strávníka, vybrat si mohl každý, od veganů až po milovníky skvěle udělaného masa, nechyběla bezlepková jídla, dietní variace, mezinárodní kuchyně a samozřejmě velké množství dezertů.

Veronika Beskydiarová alias Besky pro hosty připravila tři unikátní dezerty. Ty díky propojení správných ingrediencí a lahodných chutí přinesly novou dimenzi chuťového požitku. „Iqos Iuma nabízí uživatelům mnoho nového, a to je pro mě jako cukrářku a kuchařku symbolem kreativity, protože i já se snažím připravovat výtvory, které poskytnou lidem zážitek, a zároveň skvěle vypadají,“ uvedla Besky.

Párty roku Iqos Iluma

A protože Iqos Iluma rovná se osobitý styl, i na něj byl zde brán zřetel. Módní návrhář Jan Černý se této novinky zhostil pocitem svobody a komfortu. Tanečníci na sobě měli crewnecky a tepláky v jeho signature střihu s grafikou květů Iluma. Nové zařízení totiž nabízí také mnoho možností personalizace, tu reflektovaly vystavené modely navržené v jeho ateliéru.

Párty roku Iqos Iluma

„Vybíral jsem nejlepší kousky z minulých kolekcí. Rozlišoval jsem je typově do dvojic – byly tam dvojice denimu nebo dvojice oversized flanelových košil tak, aby se vzájemně jednotlivé looky propojily,“ vysvětlil Jan.

Fotografku a art directorku Elišku Sky Kyselkovou pak unikátní technologie a design stojící za novinkou na nahřívaný tabák inspirovaly k vytvoření ojedinělé instalace. Díky propojení technologií a inovací vytvořila jedinečný umělecký a vizuální zážitek v čase a prostoru.

Novou dimenzi technologie v jejím podání představovala živá lidská socha, která byla napojená a přenesená do digitálního světa. Divák měl tak možnost se aktivně podílet na díle jako pozorovatel, fotograf, nebo mohl využít reflexní „selfie wall“, která dodala dílu futuristický charakter.

Párty roku Iqos Iluma

„Chtěla jsem docílit momentu, kdy je sám divák obklopen technologií a reálný svět s tím digitálním se prolínají. Proto jsem použila duplikace elementů, odrazy a spojení živé a 3D sochy. Elementy jako deformované zrcadlo a světelná kabeláž pak podpořily tuto vizuální hru. Modelové drželi mobilní telefon a detailem scény bylo, že spolu komunikovali nebo naopak nekomunikovali skrze něj,“ popsala Eliška.

Iqos Iluma je nejnovější přírůstek do rostoucího portfolia bezdýmných výrobků značky Iqos. Toto bezdýmné zařízení využívá revoluční technologii indukčního ohřevu tabáku bez nahřívací čepele a nutnosti čištění. Při jeho použití nedochází ke spalování tabáku, zařízení produkuje pouze aerosol, který obsahuje výrazně méně škodlivých látek než cigaretový kouř a je méně cítit ve srovnání s předchozími generacemi Iqos.

Iqos Iluma

I když není bez rizika, protože obsahuje nikotin, který je návykový, jedná se o lepší alternativu než pokračování v kouření. Novinka je k dostání ve třech variacích od prémiové Iluma Prime až po zařízení „vše v jednom“ Iluma One. Každý dospělý uživatel si tedy vybere podle svého stylu a příležitosti.

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
17996
7895