Stíhačka Passeratti kombi z dílny Luftwaffe. Inzerát na passata nominujeme na Cenu Ferdinanda Peroutky

V Blansku se jedou bomby.

Jako spousta mladých mužů, pro které je vrchol letní sezony víkend na Mácháči a kteří týden před výplatou najíždějí na dietu chleba-máslo si i my krátíme čas projížděním ojetých škodovek, bavoráků ročník 2000 a méně či třeba omlácených volkswagenů na bazoších. 

A naivně si představujeme bůhví jak na nás nepoletí ženské, až budeme jako idioti tůrovat na semaforech.

Při jedné takové kratochvíli jsme narazili na inzerát jistého Jirky Sedláčka a doteď z něj čůráme smíchy. Protože něco tak geniálního jsme dlouho nečetli.

„Tmavě šedá germánská stíhačka Passeratti kombi z dílny luftwaffe se super eko motorem 2.0TDI 103kw (CFFB)
Není to žádnej panic, ale docela ostřílenej mazák s charizmatem, zkušenostma, 230 klackama na tachometru a několika silničními lišeji. Nic pro fajnovky, co brečí nad každým důlkem a šrámem. Vy ostatní můžete pokračovat ve čtení, této jedinečné nabídky. Má to 6 kvaltů s klasickým fofr-klackem. Takže si na semaforech můžeš natočit další díl rychle a zběsile. Spojka spojkuje, motor vrní jak vibrátor s novýma baterkama,“
píše Jirka v úvodu inzerátu.

Top inzerát na passata

Top inzerát na passata

„Na machrování před Milfkama u školky zapomeň, ruční brzda je elektronická. Světla jsou halogény - jednou za čas koupíš na benzínce H7čku a naděláš s tím parády až běda. To, co ušetříš za problémy s xenonama, věnuj třeba do aditiva VIF, který tě zbaví problémů s nekvalitní srajdou, kterou tady někteří vydávají za naftu. Počet míst k sezení 5 – no počítej spíš 4, popravdě to má ten 5. spíš za trest, ale pokud s sebou musíte vozit tchýni, může se hodit. Kufr to má dle hospodských legend nenaplnitelnej, zadní sedačky se dají sklopit do roviny, čímž hrdě nese pojmenování „manažerská limuzína, neboť si tam na služebce můžeš zařádit s průměrně vysokou sekretářkou. Brzdový desky jsou dělaný (všechny), ale stejně brzdí jen zbabělci,“ pokračuje dále a první věta nás trochu mrzí.

„Pokud mi zavolá někdo z autobazaru nebo vysírka co hned bude tlačit cenu, dám jeho číslo na teploušskou seznamku. Na prodej nespěchám, pokud ti za moji cenu slíbil Lojza v hospodě pašíka z Rajchu v maximální výbavě + Citigo pro starou, určitě do toho jdi a neotravuj mě. Pa!“ rozsekalo nás na závěr.

Tady je ODKAZ na komplet celé veledílo.

Jirka na Facebook později napsal, že už je domluven na prodeji svého Passeratti. Tak jsme ho kontaktovali, jak to dopadlo. A moc to nedopadlo.

„Právě teď jsem doregistroval telefonní číslo jednoho zoufalce, co si se mnou dohodl schůzku na prodej a bral to jako humor. No chápete to? Já nachystaný smlouvy, plný moci, auto protáhlý myčkou u OMV a ten idiot si dělal legraci! Jsem zvědavej, co řekne na první MMS shemale koček z tchajwanu,“ podělil se s námi o nepříjemný zážitek. 

Vtipálkovi tedy hodně štěstí!

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9807
2296