Bouřlivák Ihattaren ve Slavii: Do Prahy si přivezl sexy ženu, kvůli které mu měla vyhrožovat mafie

Tribuna Sever se na ni už určitě těší!

Fotbalová Slavia tento týden angažovala hvězdnou posilu. Klubu z Vršovic se upsal nizozemský megatalent Mohamed Ihattaren. Ofenzivní šikula válel za PSV Eindhoven, dostal se i do Juventusu Turín či amsterdamského Ajaxu.

Od smrti otce jde ale jeho kariéra ke dnu. Výrazně přibral na váze, je samý průšvih a kolují zvěsti, že fotbal definitivně odsunul na druhou kolej.

Mohamed Ihattaren

Trenérský tým pražské Slavie ale věří, že v Ihattarrenovi probudí opět obří potenciál. Borec, který zatím podepsal roční kontrakt s tříletou opcí, si do Prahy přivezl i sexy manželku a známou tiktokerku Yasmine, s níž pak spokojeně pózoval fotografům po podpisu smlouvy.

„Je zpátky,“ napsala pak kráska o svém muži, na kterého je patřičně hrdá.

Mohamed Ihattaren se svou manželkou

Mohamed a Yasmine vypadají na první pohled jako dokonalý pár, není tomu ale dlouho, co v jejich domě zasahovala policie kvůli údajnému domácímu násilí. Incident se měl odehrát letos v únoru, Ihattaren byl dokonce zatčen.

Mohamed Ihattaren se svou manželkou

Mladý fotbalista byl brzy propuštěn a ke své partnerce, s níž se v minulosti několikrát rozešel, se zase vrátil. V zahraničních médiích se objevovaly také zprávy, že po Ihattarenovi jde kvůli vztahu s Yasmine mafie. Konkrétní výhrůžky smrtí řešila policie.

Letos v květnu se Mohamed a Yasmine vzali a zdálo se, že bývalý hráč PSV definitivně pověsí kopačky na hřebík. Nizozemský server Ad.nl. informoval, že manželé plánují společný život v Dubaji a nic nenasvědčovalo tomu, že se Ihattaren ještě pokusí o velký comeback.

I přesto, čím vším si společně prošli, se zdá, že jeden bez druhého neumí existovat. „Bezpodmínečná láska,“ napsal ke společné fotce na Instagramu Ihattaren, na něhož kouzla se v Edenu už jistě všichni těší.

Otázkou je, zdali Mohamed v dohledné době bude schopen nastoupit k nějakému zápasu. V kuloárech se totiž množí zprávy, že v následujících několika měsících není schopen ani plného tréninku s áčkem, natož aby měl myšlenky na ligový debut.

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
20268
12906