Transgender a LGBT aktivistka Hunter Schafer měla na oscarové párty penis na prsou

Doslova.

Modelka a herečka Hunter Schafer je jedno z těch málo „to“, u kterých bezpečně víte, „co“ to má v kalhotách. Identifikuje se totiž sice jako transgender, ale je to holka jako řemen a všude vystavuje kozi, kterým dáváme jedna s hvězdičkou.

Jinak tomu nebylo ani na oscarové párty, kterou po galavečeru pořádal magazín Vanity Fair. Byť je Hunter LGBT aktivistkou, na večírku skončila s pérem na prsou.

Hunter Schafer

Hunter, která už si trans postavu zahrála dokonce i v seriálu, kde před kamerou exhibovala s další hollywoodskou krasavicí Zendayou, je známá právě především jako aktivistka.

Hunter Schafer

V roce 2017 se dostala do výběru „21 pod 21" magazínu Vogue především za svůj boj proti zákonům na ochranu soukromí v Severní Karolíně. Nelíbil se jí například zákaz chodit na jinou toaletu než na tu podle pohlaví, které vám bylo určeno po narození. Hunter podporovala ústavní stížnost proti tomuto zákonu, která nakonec uspěla.

A my to naprosto kvitujeme. Až si jednou odskočíme na dámské, rádi bychom tam někoho, jako je třeba tady Hunter Schafer, potkali!

Fotogalerie

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
18165
13820