Hledáte řešení vypadávání vlasů, ale bez chemie?

Vypadávání vlasů trápí nejednoho z nás, mužů, ale zároveň hledáme něco 100% přírodního. Je tady NATUCAIN!

Lidé běžné ztrácí 50–100 vlasů denně, kdy však nastává problém? 40% žen nad 25 let a 80% mužů ve věku nad 30 let trpí vypadáváním vlasů. Co vlastně vypadávání způsobuje?

6 běžných příčin vypadávání vlasů:

• Genetické predispozice – mohou se projevit v jakémkoli věku

• Hormonální změny – postihují hlavně ženy po porodu a během menopauzy

• Nemoc – alopecie, Addisonova choroba, celiakie a hypotyreóza mohou způsobovat ztrátu vlasů

• Anémie – přibližně 10% žen ve věku 20–49 let trpí nedostatkem železa

• Problémy duševního zdraví – traumata, stres, úzkosti a deprese

• Dieta – nárazové diety, nadměrná konzumace zpracovaných potravin a veganská strava mohou vést k nedostatku vitamínů, nejčastěji vitaminu B12, biotinu nebo riboflavinu

Externí obrázek

Dr. Stefanie Seyda M.D., zakladatelka Natucain, studovala na Oxfordské univerzitě a dále se specializovala na výzkum nových účinných látek a produktů souvisejících s vypadáváním a posilováním vlasů, říká: „Cyklus růstu vlasů je tvořen 3 fázemi: anagenní, katagenní a telogenní. Během anagenní fáze vlasy rostou po dobu 3 až 5 let. V katagenní fázi se vlasový folikul zmenšuje a je oddělen od přívodu krve do pokožky hlavy. Výsledkem je, že je přerušen přísun důležitých živin do vlasů. Telogenní fáze je pak konečnou fází. V této fázi vlasy nakonec vypadnou. Vlasový folikul se může regenerovat a znovu zahájit svůj cyklus, ale pokud vlasová pokožka nemá dostatek živin, vlasy se pomalu ztenčují a dochází k jejich vypadávání.“

Spojením svých znalostí z oboru medicíny a biochemie chtěla Dr. Seyda vyvinout 100% přírodní produkt proti vypadávání vlasů, založen na vědeckých poznatcích, ale bez znepokojivých vedlejších účinků. Její výzkum ji přivedl k průkopnické technologii MKMS24 obsažené v přípravku Natucain.

Externí obrázek

100% přírodní ingredience

Natucain obsahuje aktivní látku MKMS24, vyrobenou technologií kmenových buněk ze 100% přírodních ingrediencí, jakými jsou například čočka, tymián a bambus. Kromě toho neobsahuje žádné hormony, silikony, parabeny ani sírany a není testován na zvířatech.

Jedinečná technologie

Technologie MKMS24 stimuluje vlasy přímo u kořínků a prodlužuje anagenní (růstovou) fázi růstů vlasů, čímž redukuje vypadávání vlasů a podporuje jejich lepší růst. Výsledkem je výrazně slabší vypadávání vlasů a růst nových vlasů!

Použití

Během prvního měsíce aplikujte 6 pumpiček ráno a večer na oblasti postižené vypadáváním vlasů nebo na oblasti, kde chcete vlasy posílit, poté od druhého měsíce nanášejte pouze jednou denně. Jedno balení vydrží až 3 měsíce, v závislosti na velikosti oblastí, na které produkt nanášíte.

Produkt je bez vůně a nezanechává na vlasech žádné zbytky. Doporučuje se nepoužívat Natucain v kombinaci se silikonovými šampony. Produkt je vhodný jak pro muže, tak i pro a ženy. Hodí se pro všechny typy vlasů.

Externí obrázek

Výsledky

- první výsledky za 6-8 týdnů

- snižuje vypadávaní vlasů o 90%

- zlepšuje růst vlasů o 93%

- viditelný narůst vlasů – až 30 000 nových vlasů!

Vlasové tonikum na podporu růstu vlasů je dostupné na www.natucain.cz

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
9695
5306