8 herců a jejich svalové přeměny před a po hraní v marvelovkách

Samozřejmě je absolutně nejlepší válet se celý den na gauči, sledovat porno a cpát se u toho pizzou, ale když zavolají od Marvelů, že pro vás mají roli za 800 gazilionů dolarů, akorát se musíte z toho gauče zvednout a začít něco dělat, tak prostě poslechnete.

1.Jeremy Renner

Jako Hawkeyho jsme si ho mohli všimnout už v prvním Thorovi, kde ani nebyl uveden v titulcích, jelikož jeho minirole měla asi minutu, ale málokho zapomněl na nařachaného lukostřelce, který měl bicáky až do nebes.

Pak dotočil marvelovky, dal si tři hamburgery a na pláži se objevilo tohle.

Marvel

2.Chris Hemsworth

Už před Thorem z něho holkám údajně vlhly kalhotky, ale když dostal roli, musel vypadat jako severský bůh a zároveň trhač vagín, takže na něj nasadili bývalého Navy Seala.

Ten prý použil nějakou speciální techniku tréninku, protože Chris i režisér věděli, že Thor bude celou dobu hlavně bez trička, měl i speciální dietu z červeného masa.

Marvel

3.Chris Evans

Kapitán Amerika se sice tváří jako největší slušňák na světě a vlastně si i myslíme, že pro holky je strašně asexuální asi podobně jako Máma Štika pro chlapy, ale když přijde na věc, břišáky má lepší než my, to zase jo.

Penis nikoliv, indeed.

Marvel

4.Chris Pratt

Star-Lord dostal stejného Navy Seala jako Chris Hemsworth (proč se OMG všichni jmenují Chris?!) a tvrdí, že i kdyby už nikdy nehrál v žádném komiksu, tak bude dělat všechno proto, aby si tuhle vymakanou postavu udržel.

Marvel

5.Robert Downey

Tak trochu se dá říct, že ho poobné role zachraňují. Pravidelný režim, cvičení a dieta ho drží dál od chlastu a fetu a jednoho Charlieho Sheena na světě už máme, planeta je pro dva takové příliš malá.

Marvel

6.Paul Rudd

Manžel Phoebe z Přátel versus někdo, kdo se s kapesníčkem a lubrikantem chystá protáhnout pravej bicák.

Marvel

7.Mark Ruffalo

Jo, bolestínsky a ufňukaně přiznáváme, že Mark je náš strašně oblíbený herec a děsně chceme být jako on a klidně s ním i chodit, ale tajně, aby to neviděly naše mámy a holky vedle z Cosmáče, jelikož by se nám posmívaly a načmáraly by nám na dveře od redakce rtěnkami JenProGeje.

Marvel

8.Chadwick Boseman

Black Panther, bacha na něj. S tímhle chlápkem údajně studio počítá s velkými věcmi.

Velkými.

VELKÝMI!!

Marvel

Fotogalerie

Komentáře

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
3224
2677