HECHT osazuje svou zahradní techniku špičkovými motory Briggs & Stratton

Víte, co má společného řada sekaček, kultivátor, zahradní traktor, provzdušňovač trávníků, motorový zametač a štípač od české firmy HECHT? Jsou to motory Briggs & Stratton, protože do kvalitní zahradní techniky patří pouze špičkové motory.

Klasika a stoletá tradice

 Briggs & Stratton je největší světový výrobce malých spalovacích motorů. Ty jsou používány v zahradnických, stavebních a jiných průmyslových zařízeních. Značka má za sebou více než stoleté zkušenosti. Její motory jsou čistou klasikou, která navíc nabízí vynikající poměr mezi silou a cenou. Vyrábí se v celém spektru výkonů, technických provedení a variant. Jsou spolehlivé, snadno se používají, udržují a také dlouho vydrží.Příběh motorových průkopníků

Historie značky Briggs & Stratton je vlastně také příběhem malých spalovacích motorů. Společnost byla založena v roce 1908 a byla průkopníkem vývoje těchto motorů. Elektroinženýr Stephen F. Briggs a obchodník s obilím Harold M. Stratton se dali na počátku automobilového věku dohromady, aby vytvořili benzínem poháněné vozidlo. Briggs měl nápad a Stratton vše podpořil finančními prostředky. Tak to tehdy všechno začalo...

Briggs & Stratton sídlí v americkém Milwaukee ve státě Wisconsin a dnes je nejvýznamnějším dodavatelem motorů pro světové výrobce zahradní techniky. Motory této značky nacházejí své uplatnění v širokém portfoliu výrobků – od produktů pro domácí použití až po výkonné profesionální stroje. Většina vyráběných motorů je na benzín, značka nabízí též i ty naftové a na plynná paliva. Briggs & Stratton vyrábí více než deset milionů motorů ročně a zaručuje výbornou servisní obsluhu – má více než 32 tisíc servisů po celém světě. Výhodou motorů Briggs & Stratton je výborná dostupnost náhradních součástek.

Motory B & S také v českých zahradních strojích značky HECHT!

Motory Briggs & Stratton najdete skoro všude – v drtičích cukrové třtiny v Portoriku a třeba i na rybářských loďkách ve Vietnamu. A samozřejmě – v zahradních strojích po celé Evropě, v Severní Americe či Austrálii.

Kvalita má jít s kvalitou, a tak Motory Briggs & Stratton naleznete také v mnoha zahradních strojích české firmy HECHT, která dbá na spokojenost svých zákazníků a ví, že solidní výrobek k sobě potřebuje také kvalitní motor.Ať už si vyberete jakýkoliv stroj, ať v online prostředí eshopu www.hecht.cz, kde máte možnost pohodlného sle­do­vání dostupnosti zboží, nebo osobně ve kterékoliv z 24 značkových prodejen HECHT spe­ci­alista na zahradu, přesvědčíte se, že veškeré zboží máme k okamžitému odběru. Při nákupu na eshopu získáváte dopravu nad 1.499,- Kč zdarma, ale zase na prodejně vám prodejní specialista, denně od 8.00 - 20.00 hodin, stroj sestaví, seřídí, pokud je potřeba doplní provozními kapalinami a naučí vás stroj bezpečně obsluhovat.

Tedy nezbývá nic jiného, než vám popřát hodně radosti při péče o zahrady, nebo příjemně trávený volný čas.

 

Fotogalerie

Holkometr

Jak to vidí ostatní?
8112
10346